Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg túl tág vagyok?! Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg túl tág vagyok?! Vagy mi lehet a baj? Már sokszor nincs is kedvem a szexhez!

Figyelt kérdés

Az utóbbi 2 hónapban nem megy a szex a barátommal.Vagyis én elélvezek az aktus során,de ő nem.Másfél órán át csináljuk,már szinte szenvedünk,de nem tud elélvezni.Kicsit le is lankad neki és máshogy kell befejeznem..Na most rólam tudni kell,hogy én még sosem tudtam,az előző barátommal sem elélvezni.Élvezem,fel is izgulok rendesen,nedves vagyok,ami kell,de mégsem 100%-os a dolog.A barátom az elején rendben volt,elélvezett bennem(óvszer),de az utóbbi időben,ahogy írtam,csak szenvedünk.A legutóbbi alkalomkor eleresztett egy olyat,hogy "már nagyon nagy vagy,csak lifegek benned"...De őszintén a pénisze sem az az óriási nagy,hanem az a közepes,vagy én nem is tudom. :(


Előre is köszönöm a NORMÁLIS VÁLASZOKAT.


2011. máj. 10. 19:05
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
..rosszul írtam,nem élvezek el,azt akartam még odatenni,hogy ha magamnak csinálom,úgy minden oké..
2011. máj. 10. 19:07
 2/14 anonim ***** válasza:

Tény hogy mikor benedvesedünk tágabbak leszünk kicsit. Próbáld összeszorítani a hüvelyizmod, sokkal szűkebb leszel és sikerülni fog elmenni a barátodnak is. :)

Úgy kell csinálni mint mikor pisilned kell és visszatartod, csak sokkal jobban, erősebben. Ezzel lehet játszani is, érzik a pasik és nagyon izgató tud lenni. Sok sikert!

2011. máj. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De 2 hónapja még nem kellett "összeszorítanom".Mi történhetett? :( Valami elromlott?Vagy eleve kitágultam "végleg"?!
2011. máj. 10. 19:12
 4/14 anonim ***** válasza:
Ilyen gondom nekem is van, de cask néha...Vajon mitől lehet?
2011. máj. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
csak
2011. máj. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
az exemmel köbö ugyanez volt a probléma, csak fordítva (fiú vagyok) én tök jól elvoltam ő meg alig érezte (félreértés ne essék nem a bránerméret volt a gond), alig érezte. mi arra jutottunk hogy túl nedves (sokkal jobban csúszik ugye és emiatt nem érzi), ill táncolt és a sok spárga miatt, de lehet tévedtünk.mindenesetre van pár jó póz ami hatásos lehet: feküdj hasra, emeld fel a popód (pucsíts) és mindezt zárt lábbal, ő meg hátulról(persze nem análisan), a másik köbö ugyanez csak négykézláb. azóta másik bnőm van akivel ha így csinálom utána nem bír felállni... :P hajrá
2011. máj. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát én is nagyon kíváncsi vagyok rá... :(
2011. máj. 10. 19:20
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Az a lábösszezárós,az jó ötletnek tűnik! :)
2011. máj. 10. 19:21
 9/14 anonim ***** válasza:
uggyan nincs mit. csak arra vigyázzatok (bár ez sztem vicces de én eléggé nemnormális fijúcska vagyok) hogy ezekben a pózokban levegő juthat "beléd" ami az aktus után...hát ne szépítsük "fing-hangúan" távozik szervezetedből... :P persze ezeket is el lehet kerülni, ügyesen vagy csak nevetni rajta. és nem is mindig történik meg.xP
2011. máj. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Persze,a "punci puki" :D
2011. máj. 10. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!