Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől nem jó a közérzetem?

Mitől nem jó a közérzetem?

Figyelt kérdés

Mostanában szinte állandóan szédülök. Időnként meg rosszulléteim vannak. Ilyenkor jobban megszédülök, hidegek lesznek a lábaim és égni kezd az arcom. És mindig olyan rossz érzés van bennem. Voltam dokinál azt mondta semmi bajom csak a kimerültség és fáradtság teszi. A vérképem is jó. Egyébként van egy hat hónapos és egy két éves gyermekem, akikkel tényleg van tennivalóm. A szédülés lehet talán a nyaki csigolyáimtól mert az eléggé ropog. azt hiszem néha ezektől a rosszullétektől még be is pánikolok egy kicsit. Lehet mindez a szüléssel és az utána lévő dolgokkal összefüggésben?

köszönöm a válaszokat


2011. ápr. 18. 12:13
 1/1 anonim válasza:
Helyzetváltoztatás, felülést, felállás, fordulás, hajolás esetleg nem fokozza a szédülést? Ha igen akkor lehet belsőfül probléma. Vérnyomásod milyen, nem alacsony? A pánik mindenképp ront a helyzeten próbálj lazítani(relax, sok séta, zene...).
2011. ápr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!