Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Aki átesik egy agyi keringési...

Aki átesik egy agyi keringési zavaron (ájulással kísérve) visszatérhet csak úgy a munkájához, mintha mi sem történt volna?

Figyelt kérdés
A védőnőnkkel történt konkrétan, én speciel félek, hogy ha nálunk van, akkor történik meg vele újra.
2011. ápr. 18. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted börtönbe kéne csukni, vagy egész életére rokkantnak nyilvánítani? Valószínű, hogy ha vadászpilóta lenne, akkor nem térhetne vissza a munkájához, de egy védőnő? Miért félsz? Szerinted mi történhet, ha megint rosszul lesz?
2011. ápr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pl. elájul és én bepánikolok és hirtelen nem tudom mit kell csinálni.
2011. ápr. 18. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:

ezen segiteni lehet

nezz korul h mit kell tenni ajulas eseten.. pl lefektetni,a labait magasabbra emelni mint a fejet,borogatni a homlokat ,csoklojat,, blabla..

2011. máj. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Ilyenkor szólsz egy felnőttnek, aki tudja, mit kell csinálni. Talán túlzás lenne eltiltani a pályájától egy szakembert (főleg egy hiányszakmában), csak hogy te kb. 0,00001% eséllyel ne pánikolj be.
2011. máj. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!