Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ugy hallotam ha valaki egyszer...

Ugy hallotam ha valaki egyszer LSD zik vagy mást drog szed akaár egy alkalomal kessob flashbackként visszatérhet a hatása ez a marihuanara (vadkenderre) is igaz lehet? Egyszer szivtam viszajohet meg a hatása?

Figyelt kérdés
asd
2010. okt. 19. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
fűnél nem. LSDnél létezik flashback, de sokkal gyengébben rövidebb ideig mint a tényleges hatás. Ha lenne a fűnél az elenyészőlenne, de ilyenről még nem hallottam.
2010. okt. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:D szal akkor funél nem ! kosz a választ :)
2010. okt. 19. 17:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem szívok egyiket sem, de vadkender allergiás vagyok kb 20 éve. És minden nyárvégén , míg el nem múlik a szezonja bizony nagyon szenvedek a pollenjétől.Tehát visszajön bizony, de én ingyen szenvedek, nem pedig pénzért.
2010. okt. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A marihuana nem egyenlő a vadkenderrel. Nézz már utána picit.....
2010. okt. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:D annyire nemértek ezekhez a dolgokhoz csak tudni szeretem volna hogy a fu tol van e flashback
2010. okt. 19. 17:27
 6/10 anonim ***** válasza:
én sem értem mikor fogják felfogni hogy a vadkender nem egyenlő a piaci marihuanával. itt nálunk, az erdőben pl. egész vadkender telepek vannak, a sok hülye meg azt szívja haha
2010. okt. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:D akkor így: azt szerettem volna tudni hogy a Marihuanatol van e flash back ! most jo?
2010. okt. 19. 17:32
 8/10 anonim ***** válasza:

Nincs.

De nekem egyszer MDMA (exstasy) után volt. :D Pedig elméletileg attól sem lehetne. Fura dolog az emberi agy.

2011. febr. 15. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt már egyszer flashbacem és én nem használok semmilyen kemény drogot. Csak fű, hasis, rózsamag, meg amiket Magyarországon legálisan lehet kapni.És ezeket is csak ritkán, egy évben párszor. És nekem mégis előjött a flashback, és olyan érzés volt mint a fűtől, szóval szerintem attól volt.

Az érdekes az volt hogy én nem így képzeltem el a flashbacket, mert olyan volt hogy mikor kezdett megjelenni akor tudtam irányítani, először fura volt és elnyomtam, de aztán érdekelt és "rásegítettem", átadtam neki magam és teljesen olyan érzés volt mintha be lennék tépve, de mégis tisztább volt az egész.em voltam kába, de olyan szemmel láttam a világot mint mikor betépek. Pár percig tartott és utánna mikor kijöttem belőlle nagyon durva érzés volt mert tisztán emlékeztem az ézzésre, ellentétbe nazzal amikor betép az ember, mert akkor folyamatosan jön ki belőlle az érzés, és elmosődik. De nekem éles váltás volt és nagyon nagy émény. Örülök hogy átéltem, és nemfélek hogy például vezetés közben jön rám, mert mondom, tudtam irányítani. Az is lehet hogy sok embernek lett volna, csak automatikusan elnyomta és fel sem fogta, és nem is emlékszik rá.

2011. márc. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó érdekeset írt, nem is gondoltam volna. Bár végülis logikus, mert az agy bármikor visszatérhet arra a pályára, mint amikor egy-egy drog hatása alatt van. Bár fűnél nekem ilyen nem jelentkezett.


Noha nem ez volt a kérdés, de utánaolvastam, és az MDMA-nak tudományosan bizonyított, hogy lehet flashbackje. Ez alapján végülis a fűnek is lehet, bár az alapból sem annyira masszív hatású, hogy abból gond legyen. Nem olyan félelmes dolog amúgy, mert az mdma flashbackkel én is úgy voltam, hogy kontroll alatt tudtam tartani, és én is akarattal engedtem el, mert kíváncsi voltam. Egy LSD flashback azért ijesztőbb tud lenni. (haverom mesélt róla, elég para..)

2011. márc. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!