Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan kerülhetek kórházba?

Hogyan kerülhetek kórházba?

Figyelt kérdés

Sok évfolyamtársam kivizsgálásra jár stb...eddig nem volt semmi bajuk,most hirtelen tini korukra minden bajuk van...nem értem ezt.Többen kórházba is.Valakin úgy veszem észre,hogy nincs is annyira komoly baja,vagy nincs is semmi baja,de úgy tesz mintha a halálán lenne és bent is marad,de közbe ott meg nevetgél stb.

Ez miért van?Mi bajuk lehet?Gondolom semmi komoly.

Én is elmehetek kivizsgáltatni magamat?Általában az megy orvoshoz akinek van valami baja...

és ha megkérdezi az orvos,hogy mik a panaszaim nem ciki azt mondani,hogy csak jöttem kivizsgáltatni magamat?Vagy ez hogy működik?Szívesen fog kivizsgálni vagy elküld?:D

köszi


2011. ápr. 19. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki, ez a kontrol. Menj nyugodtan!
2011. ápr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. ápr. 19. 15:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Az nem jó, ha csak akkor mész orvoshoz, ha bajod van. (ahogy fogorvoshoz se, és nőgyógyászhoz se)

időnként ki kell vizsgáltatni magad, hogy az esetleges betegségeket,amik még talán tüneteket se okoznak megtalálják.

(fogorvoshoz is elmész, és örülsz, amikor azt mondja,hogy minden rendben,nem kell semmit csinálni)

2011. ápr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom hogy mennyire kell ezt a kérdést komolyan venni? De ha kórházba akarsz kerülni arra van egy két megoldás, de szerintem hülye vagy már ne is haragudj! Nem tudom miért nem örülsz annak hogy egészséges vagy, és hogy miért foglalkozol másokkal.

Ha csak úgy oda állítasz a dokihoz hogy ki szeretnéd magad vizsgáltatni a legjobb estben is csak járóbeteg ellátásra fogsz kapni beutalókat, de szerintem csak simán elküld egy vérvételre, ha ott mindent rendben találnak akkor nem fog további felesleges vizsgálatokat kérni, mert PÉNZBE KERÜL! és ugye a magyar egészségügy ott tart hogy az igazán beteg embereket sem tudja ellátni, nem hogy az agybajos feltűnési viszketettséggel rendelkező tiniket akik lógni akarnak a suliból.

Viszont ha rosszul érzed magad akkor kezd a házi orvosoddal beszélj vele és ha szükségesnek tartja akkor majd elküld. Ha nem érzed magad rosszul akkor meg tedd össze a két kezed hogy nincs semmi bajod!

2011. ápr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kezd előbb a háziorvosoddal egy vérvétellel, ebből nagyjából kiderül, hogy van-e vmi baj. Ha nincs panaszod, felesleges a sok kivizsgálás. Egy normál ember éves kivizsgálására találták ki a szűrővizsgálatokat: mellkasröntgen, nőgyógyászati rákszűrés(ha lány vagy:)), fogászat, évente 1x vérvétel
2011. ápr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi,ment a zöld még annak is aki lehülyézett:D nektek van igazatok,de szerintem sikerült kicsit félreértenetek,de ennek én vagyok az oka,mert nem voltam egyértelmű:p Nem szeretnék kórházba kerülni,csak félek,hogy valami "rejtett" betegségem van.Tehát ami nem derül ki,csak ha tényleg komoly a baj.De köszi!:)
2011. ápr. 19. 18:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez esetben elnézést kérek a lehülyézésért, akkor én valóban félre értettem a kérdésedet. Minden képen a háziorvosodnál kezd, Mond el neki az aggodalmaid. De szerintem ne aggódj feleslegesen ilyeneken. Hidd el nekem lenne valami tüneted, ha beteg lennél.
2011. ápr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
rendbe.köszi,nem kell bocsánatot kérned:D nem bántottál meg:) Sőt...lehet,hogy észheztérítettél kicsit xP
2011. ápr. 19. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!