Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Emlékezetkiesés rivotriltól?...

Emlékezetkiesés rivotriltól? Normális?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Memória romlást előidézhet hosszú távon. Sajnos a legtöbb benzodiazepin gyógyszercsoportba tartozó szernél előfordulhatnak ilyen tünetek is, bár ahhoz elég nagy adagban kell szedni általában, de van amikor egyén függő.
2011. ápr. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4 évig szedtem, közben matematikát tanítottam. Sem a szedés alatt, sem utána nem okozott emlékezetkiesést. Persze nagy mennyiségben nem tudom, de nekem napi 0,5-től semmi gondom sem volt. A xanaxról, vagy a frontinról viszont bármi rosszat el tudok képzelni. Ugyanilyen kis mennyiség juttatott kórházba, az elején. Ott cserélték le rivotrilra. Nálam nagyon bevált.
2011. ápr. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem 0.5 mg - ra gondoltam. Az elfogadott adag 4-6 mg között van, ha valaki ennyit szed hosszú időn keresztül, akkor lehetnek gondok. Mint biológus leírhatnám hogy miért, de nem hiszem hogy erre bárki is kíváncsi volna. Viszont a frontin vagy a xanax sem szokott gondot okozni ekkora mennyiségben, szerintem valamelyik segéd anyagára voltál érzékeny. Van mikor két teljesen egyforma hatóanyagú gyógyszert más vivőanyaggal gyártanak, és az egyikre nem, a másikra érzékenyen reagál a beteg.
2011. ápr. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát nemtom, nekem az a 2hét amig szedtem napi kb 3-4 szemet nem emlékszem kb semmire: P
2011. ápr. 28. 22:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Arra sem emlékszel, miért szedted? Egyébként honnan lett rivotrilod? Azt legalább tudod?

2011. ápr. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!