Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne legyek...

Mit tegyek hogy ne legyek álmos a Rivotriltól?

Figyelt kérdés
Keveset szedek és az viszonylag(!) oldja a szorongásomat,de olyan álmos leszek tőle hogy szinte elalszok és semmire sem tudok koncentrálni.De a szorongás miatt pedig muszály növelni az adagot de akkor pedig bealszok :S
2009. ápr. 26. 20:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
A rivotril erős gyógyszer, ezzel jár. Próbálj meg homeopátiás szert, Sedatif a neve. komplex készítmény, azaz több hatóanyagot tartalmaz ezáltal a kül. fajta pszichés panaszokat orvosolja egy szer.
2009. ápr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Mióta szeded és mennyit? Lassan hozzászokik a szervezet és már nem leszel annyira álmos, csak éppen hatni sem nagyon fog.. Próbálkozz gyógynövényes készítményekkel.
2009. ápr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
58%

ne szedjél Rivót. nem muszáj növelni az adagot, csak azért írták fel, mert ebben rengeteg pénz van.

minél huzamosabb ideig szeded, annál több kell belőle, a gyógyszeriparnak pedig még több pénze lesz.

elmulasztani nem fogja a problémáidat, sőt az agyadat teljesen szétcseszi.

próbáld gyógyszerek nélkül rendbe tenni magad. (akár jóga, meditáció, a lehetőségek végtelenek!)

2009. ápr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%

Szia! Nekem is felírta a doki 2x fél szem adagolásban, de én is bealudtam tőle, így megbeszéltük, hogy csak este szedem. De másnap reggel sem szorongok, tehát nem igénylek semmilyen gyógyszert nappalra.

Sajnos, van, akinek muszáj szedni, a szorongás éppen olyan betegség, mint bármi más. Ti is bevesztek gyógyszert, ha fáj a fejetek. Könnyű mondani, hogy ne szedjük, amikor teljesen szét van hullva az ember idegrendszere. Ezt csak az érti meg, aki kénytelen gyógyszerrel szinten tartani magát.

2009. ápr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%

na jó, majd szólj, ha meggyógyultál ezektől az állítólagos gyógyszerektől. mert nem fognak meggyógyítani! senki nem gyógyult meg tőlük soha.

de hajrá szedjed csak, az idegrendszered meg nem csoda hogy szét van esve, de nem a "betegségedtől" abban biztos lehetsz.

én segíteni akartam és felnyitni a szemedet, de látom esélytelen. sajnálom

2009. ápr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%
A Rivotril iszonyú gyógszer, börtöndrognak nem véletlenül terjedt el!! Próbálj lassan leszokni róla, és kérd a dokit, hogy irjon fel helyette Frontint. Az is hatásos, és nincs drogszerű rászokási és adagnövelési kényszerhatása!
2009. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez a gyógyszer ezzel jár, anyukám önszántából hagyta abba, és csak alkalmanként szed be 1-et, ha nagyon kell, de őt is állandóan beálmosította, ami azért tanárként nem előny. Elege lett, áttért másféle, gyógynövényes cuccokra. Ha teheted, te se szedd rendszeresen. Van más is, ami jó szorongás ellen, és nincsenek ilyen hatásai.
2009. ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

ennyi ezt írtam én is. nem kell egyből elfogadni amit a pszichiáter mond, alap hogy nem fogja azt mondani, hogy rengeteg lehetőség van a szorongás oldására pl meditáció, gyógynövények, stb.

alap hogy gyógyszert ír fel, ami káros, de neki ez jó, mert okoznak ezek még más problémákat a testedben/agyadban, aztán mehetsz megint orvoshoz, aki felír még egy gyógyszert, és ez így megy tovább.

2009. ápr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom, hogy a "gyógyszerellenes" válaszolók közül hányan szenvedtetek már életetekben pszichiátriai betegségben...

Én sem vagyok gyógyszerpárti, mégis úgy hozta az élet, hogy kénytelen voltam orvoshoz fordulni, annyi minden jött össze szép lassan, hogy végül már halálfélelmem volt és annyira szorongtam, olyan ideges, kialvatlan, feszült voltam, hogy egy ép gondolatom nem volt, nemhogy azon gondolkozzak, hogy milyen gyógyfüvet szerezzek be. Csak ALUDNI akartam végre, semmi mást!!

Persze, nagyon jó gyógynövények vannak, én is próbálkoztam egy időben ilyesmivel, de amikor komoly a baj, ezek egyáltalán nem használnak semmit.

Tudom, hogy jószándékból próbáljátok lebeszélni a kérdezőt a rivotrilról - szerintem egy éve én is ezt tettem volna - de valószínűleg nem érzitek át a problémáját.

A kérdezőnek azt javaslom, hogy csak akkor kényszerüljön erre a gyógymódra, ha valóban nagyon súlyosnak érzi a betegségét.

2009. ápr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
35%
Utolsónak: Én éppen azért próbáltam alternatív gyógymódot javasolni, mert sajnos volt hasonló problémám, és a pszichiátriai gyógyszerektől súlyosan függő lettem. Azt pedig nem kívánom senkinek..
2009. ápr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!