Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Minek a tünete az emlékezetkie...

Minek a tünete az emlékezetkiesés?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre gyakrabban van emlékezetkiesésem.pl néha kiesik az, hogy ülök a vonaton és megérkeztem a célállomásra, vagy olyan is volt, hogy beszélgettem valakivel, de én erre nem emlékszek. Nem tudom van-e köze hozzá de állandó fejfájásom is van a bal fülem fölött.
2010. jan. 29. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez elég sok dologtól lehet!Lehet kisebb,banálisnak tűnő tényezőktől.Például stresszes időszak,vagy kimerültség.Én egyszer voltam úgy,hogy felhívott egy ismerősöm,és mondta milyen jól elbeszélgettünk tegnap este telefonon!-én meg csak pislogtam,egyetlen szóra sem emlékeztem,és azóta sem rémlik!A párom is mondta,hogy igazat mond,aztán megnéztem a telefonomban,és tényleg!30 percet beszéltem vele,de kiesett az egész!

Persze nagyon megijedtem,azt hittem komoly bajom van,agydaganat,bármi,irány az orvosok,de hála az égnek semmi bajom,a folyamatos kimerültségtől volt,az agyam járatta velem a bolondját....:)

De ez egyetlen eset volt,azóta nem volt velem ilyen.

Azért,ha többször is előfordul ilyen az már aggasztó,el kell menned orvoshoz,nehogy bármi baj legyen!

De addig is élj nyugisabban,ne stresszelj,ne idegeskedj!

2010. jan. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%
vonaton elmerülni a gondolatokban normális, ha egy beszélgetésre nem emlékszel biztos unalmas volt, de a fejfájásodról találd ki, hogy mitől van!
2010. jan. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!