Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak? Ezt nem hiszem el!

Mit csináljak? Ezt nem hiszem el!

Figyelt kérdés
Már 4 napja arra kellek hogy rettenetesen köhögök és abba se tudom hagyni.Nagyon rossz érzés.Olyan mintha meg akarnék fulladni.Közbe meg még a nyálam meg a könnyem is folyik.Felébresztem a család össze tagját.:( Amúgy olyan érzés mintha valami csikizné a torkomat.Nagyon rossz:(
2011. ápr. 24. 06:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Az én lányom is így köhög. Ez elhúzódhat akár két hétig is. Gőzölünk, mézet eszik, nagyon erős mentolos cukorkát szopogat.. Elixirium köptetőt is adom, mert váladék is van.

Vettem Bioparox sprayt jó drágán, mert orvos felírta, de sz@rt sem ér.. De nálunk kb egy hónapja is volt ilyen gond, de akkor midenki köhögött. Mielőbbi jobbulást kívánok.

2011. ápr. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van. Nagyon hangos, és idegesítő köhögés. És értelmetlen, mert hiába erőlködök, nem jön fel semmi.

Még rendesen el is fáradok tőle.

2011. ápr. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Utifu-kakukkfuteakevereket kell fogyasztani, s mezzel idesited.
2011. ápr. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem jön fel váladék és csikizi a torkod, lehet , hogy allergia (pl most minden tele van ezekkel a fehér pöszmöszökkel). Tudtommal a Libexin száraz köhögésra van és jót tesz.
2011. ápr. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igyál kakukkfű, vagy zsálya teát, vagy készíts magadnak karamelles vöröshagyma teát.

Nagyon jó a fokhagyma szirup is. 1/2 l. forrásban lévő vizet önts rá, 5 dkg. apróra vágott fokhagymára. Lefedve hagyd 10 órát állni, ezután tegyél bele annyi mézet, hogy szirup sűrűségű legyen. Ebből vegyél be naponta 3x1 kávéskanálnyit. Ha zavar a fokhagyma szag, rágcsálj petrezselyem levelet.

2011. ápr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Darcy01 ***** válasza:

Jaj ezt a száraz, rettenetes köhögést én is nagyon utálom. Nekem télen volt ilyen és teljesen kikészített. Persze nappal jól megvoltam, este jött rám, és már rettegtem elaludni.


Vegyél Elixirium köptetőt, ez egy Naturland-os termék, recept nélkül lehet kapni, pár száz forintba kerül. Nekem nagyon hatásos volt, már aznap jobb lett tőle.

2011. ápr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mi az amivel gyorsan eltudnám mulasztani mert már megint rám jött és nem tudok elmenni a gyógyszertárba
2011. ápr. 24. 19:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!

Nagyon sok jo tanacsot kaptal, tehat kezd el ezeket fogyasztani, s igy mar elkezded a kohogesnek a megszunteteset.

Keszitsd el hazi receptet pl.

2011. ápr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs itthon hozzávaló.És nem mehetek le a boltba mert az öcsémre kell vigyáznom.
2011. ápr. 24. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!