Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek szerintetek?...

Mit tegyek szerintetek? Nagyon aggódom a barátnőmért, azt hiszem depressziós.

Figyelt kérdés

Gyerekkorunk óta barátnők vagyunk, mindig megbeszéltük a problémáinkat, most bármiben segíteném, szépen leráz.

Két kicsi fia van(7 hós. és 3 éves).Azt hiszem nem tud megküzdeni a két kisgyerekkel (nem könnyű tudom,mert nekem is egymás után jöttek a gyerekek), külföldön vidéken laknak és nagyon ritkán mozdul, napokig emberekkel sem találkozik. Most itthon vannnak az anyukájánál, de folyamatosan veszekszenek és mindenért sír, a nagyobb fiát bántja is, a lakásból itthon sem mozdul ki. Nemsokára vissza fognak utazni és én nagyon aggódom érte, ott a férjén kívül más nem tud rajta segíteni és nem vagyok benne biztos, hogy őt érdekli ez a dolog.

Ha bárki volt már ilyen helyzetben kérem, írjon hogyan tudnám segíteni. Köszi előre is.


2011. júl. 28. 12:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Vidd el a legközelebbi pszichiátriára. Ott ki fognak vele töltetni egy tesztet, ami alapján kiderül, milyen fokú a szorongási és depressziós állapot. Kapni fog ennek kezelésére egy (vagy több) gyógyszert, ami pár héten belül már meghozza a javulást az állapotában. Ha mégsem, akkor a kontroll alkalmával el kell mondani az orvosnak, aki ez esetben másfajta kezelést ír elő.
2011. júl. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!