Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért lehet az, hogy akár...

Miért lehet az, hogy akár beteg vagyok, akár nem, mindig érzek váladékot a torkomban?

Figyelt kérdés
Néha kifejezetten nehezen tudok nyelni. Szedtem már mindenféle köptetőt, de nem hatottak, vagy ha igen, akkor se tartósan.
2011. ápr. 24. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem is ez van és az enyémre sem tudtak mit kitalálni...jóljönnének az ötletek...ittam már teát,köptetőt,szedtem antibiotikumot,allergiára,asztmára mindent de nem múlik...ez van már kb 5 éve..
2011. ápr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lenne egy kérdésem: Nem úgy van, hogy reggelente a torkodom van elég sok váladék, aaztán az felköhögöd, és utána már csak kisebb részekben jön?
2011. ápr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hát akkor nem vagyok egyedül.....

nálam is ez van legalább 2 éve

mindenféle köptetőt próbáltam már de sz@rt se értek

én is sokszor vagyok úgy ,hogy alig bírok nyelni,ha kérdik (ugyanis rendszerint majd meg fulladok ilyenkor):mi bajom van ráfogom az allergiára

14/L

2011. ápr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A másodiknak válasz: Nem, nem így van, ez teljesen folyamatos. Nem is lehet kiköhögni, nem is igazán lehet lenyelni. Csak úgy van, és nagyon idegesítő tud lenni.
2011. ápr. 24. 14:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha köhögsz sokat amiatt, mert fel akarod köhögni a váladékot, akkor amiatt is érezheted úgy. Próbálj ki két napot, amikor nem foglalkozol vele. Nekem bejött.
2011. ápr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van legalább 15 éve. Azt figyeltem meg allergia lehet. Főleg télen a zárt lakásban hipós felmosás, vagy ciff használata, és az illatosított felmosók is okoznak ilyet nálam. Úgy jöttem rá, hogy nyáron nyitva az ajtó is és jelentősen javulnak a tünetek.
2011. ápr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ma olvastam erről a betegségről:

[link]

Szerintetek lehet hozzá köze?

2011. jún. 23. 12:41
 8/10 anonim válasza:
Nekem is van ilyen problémám már évek óta. Nekem még az is szokott lenni, hogy lefekvéskor nem tudok elaludni mert annyira zavar, hogy percenként kell köhögnöm. Én is várom a tippeket.
2012. márc. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves Mindenki!

Én is több mint 20 éve küzdök vele, ráadásul énekes lennék, de ez a se fel, se le nem tűnő nyák, vagy gombóc, vagy mi, ez borzasztóan zavaró!

Össze kellene fogni, és csoportosan lerohanni a fül orr gégészetet, mert nekem mindig azt mondják, hogy nincs semmi gond!

Na, de ha sokan mennénk ilyen gonddal?

Üdv

2014. máj. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Jó pár év eltelt nekem 1 éve jelentkezett és már kezdek nagyon kiakadni
2019. dec. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!