Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Beképzelem ugye? Vagy mi...

Beképzelem ugye? Vagy mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

egyszer volt hogy nemtudtam elaludni,mert pont beteg lettem másnap,egész éjjel hányingerem volt,meg miután meggyógyultam megint nem tudtam elaludni,mert csak ezen jár t az eszem hogy mi lesz ha nemtudok elaludni,és mostanába is sokszor van hogy ezmiatt nem alszok,mert egyből bepánikolok és félek hogy nemfogok tudni aludni,és megint melegem lesz hirtelen,de egyébként vannak olyan napok amikor nemvagoyk jól,de ugy értem hogy mindig ezen jár az eszem és beképzelem..félek hogy miért ver ilyen gyorsan a szivem,meg nagyon érzem hogy dobog,és akkor bepánikolok és egésznap azzal törődök,de van hogy hamar elfáradok,de akkor is egész nap ezen jár a fejem,de van hogy szédülök,és akkor azon izgulok h miért van ez..már beképzelek betegségeket:( és van valami pici bajom egyből megijedek hogy jaj miért van ez...de vannak napok amikor SEMMI BAJOM,és tökéletesen vagyok..ha nagy gond lenne akkor mindig rosszul lennék nem?mit csináljak hogy ez elmúljon? ezelőtt évben meg folyton azért aggodtam h mitől veszem nehezen a levegőt,és akkor is csak ha eszembejutott akkor volt ez..de aztán elmúlott..

miért van ez?:(

14L


2011. ápr. 26. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezek a tünetek az idegeiddel vannak összefüggésben. Kérd meg a szüleidet vigyenek el orvoshoz.
2011. ápr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Kezdesz kicsit hipochonder lenni. Én is ilyen vagyok néha mikor rámjön.. Próbálj ne ezen agyalni tereld el a figyelmed nincsen semmi bajod, csak bebeszéled magadnak, ha meg bepánikolsz akkor meg még jobban fokozod. 15/L
2011. ápr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szorongsz. Menj pszichiáterhez!
2011. ápr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
második vagyok. Nem kell pszichiáterhez menned, hidd el én ezt már kívülről fújom, teljesen ugyanígy voltam mint te, pontosan ugyanezeket éreztem, meg én is pánikoltam egyből. Próbálj ilyenkor gyorsan valami másra gondolni, mondjuk gyorsan kezdj valamit csinálni pakolászni ilyesmi..Vagy nem tudom hogy jársz-e sportolni, de az is segíthet. Vagy beszélj erről a szüleiddel ők is meg fognak nyugtatni szerintem, vagy ha már tényleg nagyon izgulsz akkor menj el az orvosodhoz és ő is elmondja, hogy makk egészséges vagy. :)
2011. ápr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de akkor miért menjek orvoshoz?nem múlik el?
2011. ápr. 26. 14:13
 6/10 A kérdező kommentje:
második: köszönöm megnyugtattál.amikor mondom anyumnak és megnyugtat már semmi bajom,és ugyanez van velem ha ez van és még megijedek plusz még fokozódik :(köszönöm szépen:)
2011. ápr. 26. 14:14
 7/10 anonim válasza:
Azért, hogy egy szakember is megnyugtasson.Mert talán ha egy orvos szájából hallod, hogy egészséges vagy akkor talán elhiszed és megnyugszol. : )
2011. ápr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. ápr. 26. 14:55
 9/10 anonim válasza:
Ne aggódj!ezen mindenki átmegy!Aggódástól is lehet ám bajod.Szóval nyugalom, gondolj arra hogy élni akarsz, és fogsz, és arra hogy jól vagy.Mert jól vagy!Ezt te is tudod!keress magadnak valami jó hobbit, amit szívesen űzöl, az elfeledteti a gondjaidat! :)
2011. ápr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ja és figyelj!lehet hogy ez viccesen fog hangzani, de olvass!Komolyan!Ha olvasol az agyad kikapcsol, elképzelsz egy világot, meg minden, és boldognak érzed magad!Legalábbis sok ember igen.Valami kellemes regényt, folytatásosat is lehet, lényeg hogy lekössön, és érdekeljen! :)
2011. ápr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!