Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lustaság ellen mit lehet...

Annie3 kérdése:

Lustaság ellen mit lehet tenni? Hogyan szerezhetném vissza az akaraterőmet?

Figyelt kérdés
Ez már nemnormális amit én művelek. Régen nem ilyen voltam! Gyakran mozogtam,eljártam futni vagy itthon tornáztam és annyit ettem amennyi jól esett! Mostanában nemeszek annyit viszont egész nap itthon ülök,esetleg néha elmék sétálni és felszedtem pár kilót! Lehet,hogy attól félek,hogy nehogy megint rosszul legyek mert 11hónapja volt,hogy elősször összeestem mert annyira leesett a vérnyomásom. A meleg sem tesz jót nekem. Viszont ezen azzal lehet segíteni,hogy naponta 3l folyadékot fogyasztok meg sportolok és sósabb ételeket kell fogyasztani. A gond vízfogyasztással az,hogy nekem ha nem iszok sokat akkor is kell mennem wc-re,ezért inni sincs kedvem hisz akkor minden 15percben ki kell mennem. Otthonról meg ha elmék nincs hova menni wc-re. Mit tehetnék ezek a dolgok ellen? 15éves lány vagyok.
2011. ápr. 28. 16:46
 1/3 A kérdező kommentje:
*a vízfogyasztással
2011. ápr. 28. 16:48
 2/3 anonim ***** válasza:

előszöris rákellene venned magad, hogy újra sportolj. elhatározás kérdése az egész... és esténként edz sokat (akármit ami az eszedbe jut), hogy teljesen lefáradj, így éjszaka mélyen tudsz aludni, és másnap sokkal jobb lesz. esetleg még a 3 az 1-bent is kipróbálhatod.


és ha elmész otthonról, nem hiszem, hogy ne lenne egy olyan hely, ahova betudnál menni wc-re. persze ha már bent vagy (akárhol is), nézz szét, kicsit időzz ott, hogy ne mondják hogy csak wc-re jársz be, vagy ha gondolod, vehetsz is valamit...

2011. ápr. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2011. máj. 3. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!