Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezhetném vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza a barátom? Hogyan érhetném el hogy újból belémszeressen?

Figyelt kérdés

A hétvégén szakítottunk, de azt mondta hogy maradjunk barátok aztán majd kialakul hogy újra együdt leszünk-e vagy eltávolodunk egymástól. Ő már csak barátként szeret de én szerelmes vagyok belé és nagyon fáj ami történt és jóvá is akarom tenni, és tenném is ha adna mégegy esélyt, csak az a baj hogy nem akar adni, mert elege van már belőlem (mindig ideges volt miattam, jó tudom hogy néha nagyon elengedtem magamat nála de nem akartam hogy ez legyen, meg a sok féltékenykedés is volt, de az már az utóbbi időbe nem volt).


Hogyan szerezhetném vissza a barátom? Hogyan érhetném el hogy újból belémszeressen?


Fél évet voltunk együtt, voltak közös terveink is, meg minden jó is volt közöttünk, kivéve ezek a dolgok...


2011. nov. 2. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát valószínű ezek a dolgok a barátodnak elég fontosak voltak ezért nem akar már veled lenni! Ha barátként kezel nincsen vissza út, ez a duma meg hogy majd együtt lehetünk egyszer csak ámítás! Felejtsd el!
2011. nov. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem tudom őt elfelejteni, és szerintem érezhet még valamit irántam talán...

mert a múltkor is hétvégén hiába szakított velem, egyből nem zavart ő haza hanem ott aludhattam nála, meg azután is, meg volt amikor adott nekem puszit is, stb...


de bármit megtennék hogy újra együdt legyünk!

2011. nov. 2. 12:36
 3/4 Sikoltó ***** válasza:
100%

szex, ez minden pasi gyengéje


26/f

2011. nov. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

holnap fogunk találkozni, és be akarom bizonyítani hogy érdemes lenne együdt maradnunk


hogy csináljam ezt??


légyszi segítsetek ebbe

2011. nov. 2. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!