Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt már, hogy ágytálazni...

Volt már, hogy ágytálazni kellett vmilyen sérülés vagy betegség miatt? Hogy lehet azt megszokni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:

hát úgy hogy muszáj, kénytelen vagy megszokni...

ha kórházban akkor azért, mert ha nem alkotsz akkor kapsz hashajtót és akkor aztán nincs menekvés, ha meg otthon akkor meg azért mert otthon vagy és nem akarod összekaksizni az ágyat,és egyszer úgyis muszáj lesz tenni a dolgod.

vagy ha megteheted akkor kivonszolod magad mégiscsak a wc-re.

2011. máj. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja igen, lemaradt hogy kiskoromba kórházba igen, nagykoromba már kitoltam az infúziós állványt :-)
2011. máj. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Trombózis miatt kb. meg sem moccanhattam. Úgyhogy muszáj volt megszokni. Nekem olyan ciki volt, hogy legalább elterelte a figyelmemet az életveszélyrôl :) 2 hét alatt tiszta profi lettem sajnos.
2011. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!