Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van zúgás a fejemben?

Mitől van zúgás a fejemben?

Figyelt kérdés
Ha csend van körülöttem, akkor is hallom hogy mintha valaki autót járatna a fejemben. Ez most a fülben zajlik vagy az agyi vérkeringésemmel lehet gond?
2011. máj. 4. 15:10
 1/4 anonim válasza:
Tul magas a vernyomasod, azert hallod a fuledben is szerintem. Ha ennyire "hangos" en a helyedben orvoshoz mennek, felteve, hogy sokaig akarsz elni.
2011. máj. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Taurus!!! Ennyitől még nem hal meg.Ne írj már hülyeségeket!!!


És most a kérdezőnek: Nyugi vagy elfog múlni idővel, csak türelmesnek kell lenni, ha meg tényleg nem múlik akkor menj el orvoshoz, az lehet azt mondja, hogy magas a vérnyomásod vagy más valami van.De nem súlyos ne aggódj! Nem birom az ilyen válaszadókat akik minden primitív hülyeségeket írnak és csak hülyítik itt a népet!!!! Na csak ennyi :D

2011. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sajnos nekem is ez a problémám.De ez lehet túl alacsony vérnyomástól is.Mi fülgyertyáztunk,és utána jobb volt.De sajna újra visszatért.Nem tudom én sem hogy mit lehetne tenni,hogy jobb legyen.
2011. máj. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én most a sporttal próbálkozom: kerékpár, gyaloglás -> egy kis fogyás (mondjuk 73-ról 67-re nem durva), aztán helyreáll remélem ez is. Volt aki több pihenést, regenerálódást javasolt.
2011. máj. 18. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!