Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valakinek hasonló nyakfájdalom?

Valakinek hasonló nyakfájdalom?

Figyelt kérdés

Már vagy egy éve fáj a nyakam, de elsősorban csak a vállak felé (oldalra) hajlítva...

A hátam mögé nézéssel nincs baj, de ha oldalra a vállaimhoz kell hajlítani a fejem akkor feszül, fáj, ropog...

Krémek nem használnak, gyulladáscsökkentők, fájdalom csillapítók, masszázs, gyógytorna hasztalan...próbáltam már vitamint, meg minden nyavalyát, de egyre rosszabb, viszont a Rtg és az Mri nem mutat semmi kórosat.

Én is és az orvosok is tanácstalanok...viszont már egy ideje szédülök is, és karom, meg már a hátam, lábaim is kezdenek fájni, zsibbadni, szúrni....elég gáz ez 32 évesen...

Volt valakinek hasonló, és megoldódott valamitől, vagy ez vár rám a jövőben...?


2011. aug. 10. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 40 éves vagyok és kb 2 éve kinlodok ugyan ezzel a problémával fáj szédülök töle néha és igazábol senki nem tud semmitvan amikor jobban fáj van amikor kevésbé.Szoktam fájdalom csillapitot enni de igazábol az sem nagyon használ.probálok vele eggyütt élni de nem mindig sikerül nagyban befojásolja a napjaimat.És sokszor ez a fájdalom emeli a vérnyomásomat is.Jobbulást kivánok neked!!
2011. aug. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, Ez nem tűnik túl biztatónak....nem hiszem el, hogy a mai technikai színvonal és egészség ügy (nem az itthoni) mellett szenvednünk kellene életünk végéig....

Más esetleg akinél volt valami javulás,

2011. aug. 11. 07:38
 3/3 anonim válasza:

Kedves kérdező! Megoldódott a probléma? Mi okozta?

( Az utóbbi 3 hétben nekem is mindennapossá vált a leírt nyakfájdalom és tanácstalan vagyok. )

2015. jan. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!