Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok néha délután...

Miért vagyok néha délután ennyire fáradt (hulla)?

Figyelt kérdés
Lekekszem aludni de igazából nem alszom el csak fekszek ha meg felkelek egyből fázni kezdek és olyan lassú és lomha a szemem alig marad nyitva estére már álltalában rendeződik a helyzet.
2011. máj. 5. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű fáradtság, lehet hogy a napokban több dolog is lefárasztott (munka vagy tanulás).

Vashiányra vagy pajzsmirigy túlműködésre is utalhat a fáradtság. Vérvétel kéne.

2011. máj. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet vas hiány, de a vasat sem érdemes más vitaminok és ásványi anyagok nélkül szedni, úgyhogy egy jó multivitamint javaslok. Olyat válassz, amiben legalább 18mg vas van.
2011. máj. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én meg kiegyensúlyozott táplálkozást ajánlok! Na jó, ez hülyeség, ha benyomsz egy halom céklát attól nem lesz több vasad... Amúgy meg tavaszi fáradtság nem lehet? Vagy tényleg kimerít a suli/munka. (Esetleg valami autoimmun betegség...? oO Na jó nem akarom felébreszteni benned a hipochondert... reméljük hogy csak a tavasz, meg ez a mostani különösen idióta időjárás az oka... :))
2011. máj. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaja sztem is az idöjárás mert alapbol nem igazán jellemzö ez rám
2011. máj. 8. 01:35
 5/5 anonim válasza:

Legyengült az immunrendszered bizonyára amit helyre kéne tenni, vagy egy jó alapos méregtelenítésre lenne szükséged. Bármivel próbálkozol, ha nincs kitisztítva a szervezeted, akkor nagyon nehezen, vagy sehogy nem fog felszívódni amit belülről beviszel, legyen az bármilyen vitamin.

Én nagyon jól tudom ezt kezelni, ha érdekelnek a részletek, akkor írjál

2011. máj. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!