Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt megfázás...

Terhesség alatt megfázás torokfájás, láz? Nektek milyen gyógyszert adott az orvos ami tuti nem árt a babának?

Figyelt kérdés
14 hetes vagyok, csak holnap tudok orvoshoz menni.
2011. jan. 10. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Lázra a panadolt mondta! És amikor fája torkom hagymateát csináltam (sokkal jobb mint ahogy hangozik és engem hamar helyretett) hagymát héjastól felvágtam,felforraltam,és ízesített mint egy normál teát (én tettem bele egy filter gyümölcsteát) cukor,citromlé,méz! Nem érezni a hagyma izét! Nekem nagyon hamar elmulaszotta a torokfájásomat!
2011. jan. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem egyszer sajna kellett antibiotikum, az augmentin volt!Szopi alatt is! Amúgy én azóta mindig homeopátiával kezel magam és a lányom is!Meg amiket az első is írt!Házi praktikák4


Nekem lázra fájdalomra az algopirint írta a doki (terhesség szopi alatt is)


13 hós kisláyn anyuja!

2011. jan. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem par hete volt ugyanez(akkor 13 hetes voltam) es azt mondta a doki,hogy lazra Rubophent vegyek be, mas gyogyszert nem szedhetek, sos vizzel gargalizaljak es igyak harsfa teat,mezzel.10 nap alatt mult el :(

A vedono pedig az 1db Rubophen es 1db Algopyrin egyuttes bevetelere mondta,hogy ha barmi van igy vegyem be. De maximum heti ketszer.

2011. jan. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!