Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mióta megszületett a kislányom...

Mióta megszületett a kislányom fáj a hátam, a derekam, és ami aggaszt a tüdőm is. Nagy levegőt veszek tágul a tüdőm, és ahogy feszül, avégére már fáj. Egyébként lehet, hogy nem is tüdőm, hanem a gerincem fáj Nemtudom. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
6 hónapos a kislányom, sokat emelgetem.
2009. márc. 11. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
A gerinced fáj,amikor kevegőt veszel a bordáid eltávolodnak egymástól,tádul a mellkasod és a gerinced is próbálja visszanyerni normális helyzetét,amit a terhesség és az emelgetések folyamán elvesztett a gerinced.A maszírozás sokat segíthet,akár ha a párodat kéred is meg esténként.egy jó tipp még:feküdj le a földre a hátadrakb 30-40 mspig míg érzed ki nem egyenesedik a gerinced,nyugodtan fekszel,majd ha már nem fáj annyira a hátad úgy fekve nyújtózkodsz és ezt csinálod kb 5 percig,ahogy épp jólesik ,majd kelj fel és mozgasg meg a nyakas,karod,vállad.ha ezt minden nap megcsinálod,sokat enyhülhet akár meg is szűnhet a hátfájásod,lehet kevesebb ideig is,csak az a lényeg hogy lazuljanak el az izmaid!
2009. márc. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi vizsgálat szükséges, mert sok minden lehet, találgatni pedig nem érdemes.
2009. márc. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is fajt szules utan a derekam szornyen, orvoshoz mentem a vegen mar. Iontoforezis, igy hivjak amit megallapitott. 10 alkalmas gyogytornat, es 10 alkalmas fizioterapias kezelest kaptam. Megszunt a fajdalom, ujra minden a regi!

Menjel dokihoz minel elobb, ne aggodj biztos nem nagy a baj. Rongenre kuldott az orvos eloszor el.

Menjel el a hazi orvosodhoz, es kerjel tole beutalot masik dokihoz.

2009. márc. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaj, az elobb hulyeseget irtam, bocsi. Az iontoforezis a kezeles neve volt, amit kaptam, nem a betegseg neve!

Menjel dokihoz minel elobb, ne feljel, de el kell menned.

2009. márc. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenképp elmegyek dokihoz.
2009. márc. 12. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!