Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rossz a közérzetem ingerlékeny...

Rossz a közérzetem ingerlékeny vagyok hamar dühbe jövök mióta megszületett a kisfiam ennek pedig egy éve már és még mindig tart. Mitől van ez vagy mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 09:18
 1/4 Raffi ***** válasza:
Valószínű vitamin hiány. Ha otthon minden rendben akkor csak ez lehet. Nem kell drága vitaminokat venni. Próbáld ki a B-komplex vitamint, vagy a Magne B6-ot
2011. márc. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De te most az apa vagy vagy pedig az anya, mert az nem mindegy.
2011. márc. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 homo ludensz ***** válasza:
Hát nem mindegy mert az anyukáknál van gyesneurózis az apukáknál meg a mellőzöttség érzése a intim együttlétek ritkulása.
2011. márc. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az anyuka vagyok.A kapcsolatunk rendben lenne nem történt válook vagy ilyesmi a gyereket is imádom.Csak annyi a gond hogy ha a párom késik pár percet vagy nem ad puszit ha hazajön vagy hasonlók ingerült leszek szomórú és dühös.Köszönöm az eddigi segítségeket írjatok még.
2011. márc. 17. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!