Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez, allergia? Vagy...

Mi lehet ez, allergia? Vagy milyen betegség?

Figyelt kérdés
Már jó pár hete nagyon viszket a bőröm.Először a mellem kezdett el viszketni,nem is vettem annyira figyelembe.De utána már egész mellkasom viszketett,majd az egész hátam.Semmi nem volt a bőrömön,se pöttyök,se kiütés.Csak simán viszketett.És egyre gyakrabban.És amikor megvakarom,még jobban elkezd viszketni és néha apró fehér hólyagocskák is megjelennek érzékeny bőrömön.Nagyon náthás is vagyok.Voltam dokinál,de olyan hülye orvosom van,hogy az csúcs.Nem adott rá semmit,mondta hogy majd jövö 7en mennyjek vissza,addig kenegessem Fenistillel.Mi lehet ez?:(
2011. máj. 13. 21:04
 1/1 anonim válasza:

Nem vagyok orvos, de ha csak a mellkasodon és a hátadon van akkor sztem, vagy a tusfürdő, mosópor ilyesmi. Nézd meg őket ha vmelyikben van paraben (többféle van pl. methyl-paraben) akkor próbáld meg egy időre kiiktatni az ilyeneket hátha elmúlik. Ez amúgy 3 keresztes allergén, nincs kizárva h az a bajod. Mosóporokban azt hiszem a sodium laureth sulfat az ami erős allergén.

Ez nem azt jelenti h tuti ez a bajod, csak tippelek.

Sztem azért nem virágporra meg ilyesmire vagy allergiás mert az inkább a szabad területeken jönne elő (kéz, arc stb.)

bocsi hosszú lett.

2011. máj. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!