Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valami ötlet, a nyugtalanság...

Valami ötlet, a nyugtalanság ellen? Vizsga.

Figyelt kérdés

Csütörtökön lesz egy elég nehéz vizsgám, és már most kezdek ideges lenni.. Csütörtök reggelre viszont már tuti "idegbeteg"leszek... Valami tanács, az idegesség ellen?

Mert ha nem nyugszom meg tuti elcseszem...


2011. máj. 16. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
egyszerűen kezgy másragondolni nekem mindig beválik ugyismeglátod rohadt könnyű lessz.
2011. máj. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
megpróbálom köszi, csak a tanárok is azt súlykolják, hogy nehéz.... meg nekem is van egy ilyen berögződésem.. Az érettségin is majd meg bolondultam...
2011. máj. 16. 14:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez ellen nem sokat tudsz tenni. Próbálj nagyokat sétálni, hogy legalább a tested ne stresszeljen. Sok sikert!
2011. máj. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy sportolsz-e valamit, de szerintem az biztosan jót tenne. Ha másért nem is, legalább a fizikai fáradtság miatt (hisz szellemileg biztosan az vagy a tanulástól) jobban alszol majd. Ez pedig segít a szervezetednek regenerálódni. Esetleg minden este ülj be egy kád vízbe, lazíts, fordíts magadra 30-40 percet, csináld csak azt, amit szeretsz, hallgasd a kedvenc zenédet, így kikapcsol az agyad. Addig sem stresszelsz. A vizsga meg biztosan sikerülni fog, és ha mégsem, vigasztald azzal magad, hogy ott a pótvizsga lehetősége is. A tanárok hajlamosak mindent picit eltúlozni. :)
2011. máj. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

szia

én múlt hét csütörtökön vizsgáztam

nem voltam ideges csak csütörtök reggel

addig semmi

ha nem baj megkérdezem hogy van-e barátod

mert ha igen akk nagyon jó ha elmentek sétálni vagy fagyizni vagy ha egy jót beszélgetttek

nekem sokat segített

(amíg a néha előjövő hülyeségeit hallgattam addig marha jókat nevettem és nem is gondoltam a vizsgára

tudom h elég kézen fekvő válasz volt de próbáltam segíteni :))


kéz és lábtörést!!

2011. máj. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

jah ha fiú vagy akk bocs és forditsd meg a kérdést

:))

2011. máj. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönök minden választ... és igen sportolok Judozok.. lehet azzal sikerül lefáradnom... és igen ha nem sikerül, akkor csak jövőre lehet majd...

ám lány vagyok :)

Köszönök mindent..

2011. máj. 16. 19:49
 8/9 anonim ***** válasza:

úh sok sikert, tanulj rá és akkor nincs mit idegeskedni ez a legjobb megoldás !!! :)

nekem ma lesz de...hát...mindjárt nekiállok...:D

2011. máj. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
sok sikert neked is :)
2011. máj. 17. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!