Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem hiszek a gyógyszerekben....

Nem hiszek a gyógyszerekben. Leküzdhető a szorongás kitartó munkával?

Figyelt kérdés
35 éves nő vagyok és már rég óta küzdök szorongással. Kezdem magam így elfogadni. Semmiféle helyzet alól nem bújok ki, ami szorongást vált ki pl. nagy tömeg, bezártság én azt is napi szinten leküzdöm. De fáradt vagyok már ettől az egésztől. Gyógyszereket már régebben próbáltam, de semmit sem segítettek. Most meg fogom próbálni a relaxálást és más természetes gyógymódokat. Van itt olyan, akinek ez bevált?
2010. máj. 4. 14:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én szednék valamilyen lightosabb gyógyszert és amellett relaxálnék.

Még így is eltarthat a gyógyulás jó pár évig

2010. máj. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

EGY HOZZÁÉRTŐ- A szociális fóbiaként is ismert szociális szorongásos zavar a társas helyzetektől való túlzott félelemmel jár. A betegek hajlamosak arra, hogy kerüljék az olyan társas helyzeteket, amelyek szorongást, illetve kellemetlen feszültséget okoznak nekik.

A generalizált szorongás túlzott szorongással és/vagy aggódással jár. Az aggodalmak jellemzően a mindennapi életben gyakori tevékenységekkel kapcsolatosak.

A Cipralex filmtabletta enyhíteni fogja ezeket a tüneteket, és a hatására jobban érzi majd magát.


[link]



Ha nem kezdesz bele, életed végéig ilyen NEM BÉNA HANEM BETEG leszel és magad fogod okolni mint most! irány a pszichiáter! TB alapú, nem kerül neked semmibe!

Én a diszkókban max a sarokban bújkáltam de ettől a cucctól az asztalon táncoltam. Ide az akarat pedig kevés. 3 hét alatt más emberré válsz. ennyi

2010. máj. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Írtam neked a korom, 35 vagyok és szeretnék babát. Méghozzá 1/2 éven belül. A gyógyszer így szóba sem jöhet. Neked mit mondtak, meddig kell szedned? Régebben, volt hogy évekig szedtem és amint abba hagytam, pár hónapon belül megint olyan sz@rul voltam, mint előtte. Most van egy 1,5 éves babám és 1,5 évig kutya bajom sem volt. Lekötött a baba. Elég pörgős típus vagyok, egy nagyon vacak gyerek korral a hátam mögött. Szerintem a magam fajtának az inger küszöbe amúgy is elég alacsony, gondolom ebből alakul ki a szorongás.
2010. máj. 4. 15:29
 4/17 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem nem tudsz gyógyszer nélkül megszabadulni a szorongástól.Nekem úgy magyarázta a doktornőm hogy ez egy biokémiai folyamat az agyban.Egy szerotonin nevű anyagnak a csökkent szintje okozza.Én félévig szedtem a gyógyszert.Barátnőmnek volt még ilyen baja és ő gyógyszerszedés közben lett terhes.Abbahagyta a gyógyszert és semmi baja nem volt a terhessége alatt.
2010. máj. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
15,04 vagyok persze segithetnek még virágszirom-olajok, minden lelkibajra más és más olajok vannak. más és más virágszirom olajok. ezeket megiszod és az is okozhat ha nem is eufóriát de jóérzést.
2010. máj. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
a cipralex antidepresszáns, nem szorongásra gyógyszer. Mellesleg attól olyan leszel mint egy 150 kilós tehén.
2010. máj. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ajánlom a xanax vagy frontint
2010. máj. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Éppen fordítva van: gyógyszerrel lehetetlen megszabadulni a szorongástól. Csak elfedi a tüneteket szedése idejére, de NEM GYÓGYÍT. A szorongás mélyről, a tudattalanból tör elő.

A legeredményesebb az, ha nagy gyakorlatú, hipnózissal is gyógyító pszichoterapeutához fordulsz segítségért.

2010. máj. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
19.33! Az antidepresszánsok NEM CUKORKÁK, hogy így kínálgasd őket!
2010. máj. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
00.15!A Xanax és a Frontin nem antidepresszáns ha nem szorongásoldó!!!!
2010. máj. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!