Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sokat fáj a fejem mostanában,...

Sokat fáj a fejem mostanában, lehet amiatt is, hogy mindig erre gondolok?

Figyelt kérdés
Már már kezdem bebeszélni magamnak hogy valami bajom van.Mondjuk pont a múltkor voltam idegorvosnál,más panasz miatt,ahol mindent rendben találtak.
2011. jún. 1. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy érzékeny vagy az időjárás változásra,vagy túl stresszes vagy?

Létezik olyan,hogy hipochonderség,szerintem ezt is ki lehet vizsgáltatni,de millió más dologtól fájhat az ember feje. (stressz,frontok,nem iszol eleget stb stb.)

Jobbulást neked.

2011. jún. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöma választ,lehet hogy hypohonder vagyok:-(
2011. jún. 1. 19:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne legyél ezért elkeseredve,próbálj meg kiegyensúlyozottabban élni,nem gondolni semmi rosszra,betegségre és egyéb hangulatrontó dologra.

Ha úgy érzed,hogy kimerült vagy,és ezért fáj a fejed,akkor szedj vitaminokat,egyél gyümölcsöt és mozogj!Hidd el a mozgás garantáltan levezeti a feszültséget,pikk pakk jól leszel egy kis mozgástól.

Igyál eleget,min. 2 l folyadék (ez a minimum!!!),és próbáld magad nem stresszelni!!

2011. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!