Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mostanában egyre többet...

Mostanában egyre többet gondolok öngyilkosságra, mit tegyek?

Figyelt kérdés

elképzeltem magamnak pár módszert is


20/F


2009. júl. 29. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
18%

hmm, nem is tudom, talán ne gondolj rá??!

am. egy jó pszihológus sokat segít, még az ilyen marhákon is.

2009. júl. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

B+, hogy mondhatsz már ilyet valakinek, aki el van keseredve?

Egy pszichológus tényleg sokat segíthet. Nekem segített, de talán csak mert kiadhattam magamból ami a lelkemet nyomta - nagyjából sikerült kilábalnom a depresszióból is azzal, hogy megszabadulhattam a "terheimtől". Ha gondolod, írhatsz privit is, ha akarsz beszélni róla.

2009. júl. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Mondjuk nekem a pszichológus nem segített.Tudod mi segített?Én saját magam.

Rájöttem,hogy az ég világon SENKI nem tud annyit ártani nekem,mint én saját magam.A többieket lerázom magamról,és csak magammal kell tisztáznom minden dolgot.Te vagy saját magad legnagyobb ellensége.Ha rendezed magadban a dolgokat,ami nagyon nehéz,túl leszel rajta.

2009. júl. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen időszakom, megvettem minden ilyen hülye könyvet, és nézegettem módszereket is! Ez volt kb. másfél éve, azóta teljesen rendben vagyok, és rájöttem, hogy mekkora marhaságot csináltam!Szerintem próbáld meglátni a szépet, és leírni egy naplóba a rossz dolgokat, majd elégetni! Nekem ez segített..
2009. júl. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Miért akarsz öngyilkos lenni ??

szerelem?

család?

barátok?

minkahely?


miatt ??

különben is az öngyilkosság a pancser luzerek utolso segélykiáltása !!

2009. júl. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam ez 6 éve kezdődött.18/l vagyok.Még sosem gondoltam olyan komolyan erre,mint az elmúlt fél évben.Én már gondoltam akasztásra,érfelvágásra,mérgezésre.Ma,úgy 4 körül arra gondoltam,hogy este húzok egy zacskót a fejemre,és majd csak megfulladok.Ekkor megnyugvást éreztem.Aztán megijedtem.Ha megteszem,nincs holnap,és talán egy jobb jövőt dobok el magamtól.Azután persze sírva fakadtam.Teljesen össze voltam zavarodva.Tornázni kezdtem,utána jobb lett,de nem tudom,hogy túl fogok-e jutni ezen valaha is,vagy csak halogatom.Nekem a mozgás csak pillanatnyi megnyugvást jelent,de remélem idővel jobb lesz.Én azt tanácsolom,ha megint jön a gondolat,kezdj csinálni valamit,amit csak úgy tudsz jól csinálni,ha csak arra figyelsz.Nekem az ilyen dolgok szoktak segíteni.
2009. aug. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!