Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Más is olyan sokat tud aludni...

Más is olyan sokat tud aludni délutánonként?

Figyelt kérdés

Ma is lefeküdtem vagy 4 után és 8ig aludtam..

Ált. csak egy fél órára fekszem le de van sokszor, hogy nem kelek fel (mmnit olyan mélyen alszok).

Mondjuk nem tudom hogy fogok így este aludni. :S


2011. márc. 31. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ha suli van utána kb 4-től 7-ig alszom, nem tudom ez mennyire normális, de nem vagy egyedül (:
2011. márc. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szinte bármikor tudok aludni, és van, hogy szintén nagyon mélyen, felkelthetetlenül. Csomó oka lehet, vitaminhiánytól kezdve túl sok stresszen vagy felborult napirenden át a cukorbetegségig, pajzsmirigybajokig. Próbáld meg jól beosztani a napirended, azt élni szigorúan egy hónapig legalább, és ha még mindig túl aluszékony vagy, nem árt kivizsgáltatni magad. Mondjuk egy sima laborra akármikor elmehetsz közben is, ha nyomaszt a dolog.
2011. márc. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Délutánonként állandóan alszok, és egyre többet.

De ezért sajnos kialszom magam, és este alig tudok aludni.

(Bár most érdekes volt, mert a héten pont suli után feküdtem le aludni-nem tudom mennyit- és este nagyon mélyen aludtam).

Egyszer voltam kivizsgáláson de nem volt semmi, csak talán valami vitaminhiány.

2011. márc. 31. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!