Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bokaficam, ínrándulás mennyi...

Bokaficam, ínrándulás mennyi idő alatt jön helyre, hétfőn tudok már suliba menni? 14/L

Figyelt kérdés
tegnap 4 lépcsőfoknyit estem, mintha szabályosan ráugrottam volna. A lábam oldalra tört, a külső lábélemre estem. Utána még egész nap álltam, jártam rajta, de amikor este hazaértem egyből vizesruháztuk este, és ma is. Már kevésbé fáj, bár lehet, hogy azért, mert ma pihentettem. kicsit mintha sötétebb színe lenne a feldagadt részének. Hétfőn ugye tudok már suliba menni? Természetesen hétvégén is végig pihentetném, és vizesruháznám.
2011. jún. 3. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Az izmok porcok gyógyulnak a leglassabban, De lehet csak meghúztad. Amúgy te érzed hogy fáj e?? Nekem volt olyan hogy reggelre rendbejött de volt olyan is hogy egy rossz focimeccs után 2 hónapig fájt a középső ujjam. Pihentesd borogasd meg kend izomlazítóval, attól baja nem lehet.
2011. jún. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
sport gél van itthon gondolom az is jó rá. Ma már lényegesen javult, tegnap nagyon rossz volt. Ha nem lett volna ott az osztály, biztos elsírom magamat, meg le is ülök minimum 10 percre. Na de menni kellett tovább. Kicsit a duzzanat is lejjebb ment, de még nem tökéletes, és fáj is, főleg ha forgatom a bokám. Azt inkább nem is próbálgatom. Hétfőn minden képen menni szeretnék suliba. Ha más nem fáslival. Köszi a választ!(:
2011. jún. 3. 23:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!