Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a ryn szandálokról?

Figyelt kérdés
Elég drága,de ha jó akkor érdemes lenne megvennem.Az mbt-ről nem hallottam sok jót a szenzor miatt,a ryn milyen?
2011. jún. 6. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
K.b. 4 éve használom, nagyon szeretem. Javított a tartásomon, feszesebbek lettek az izmaim. Megszűntek az ízületi panaszaim. Napi 8-10 órát hordtam folyamatosan, munkában, terhesség alatt is csökkentette az ödémákat a lábamon. Meg kell tanulni hordani. Fokozatosan kell növelni a hordási időt, mert különben elviselhetetlen izomlázad lesz-tapasztalatból tudom, nem volt időm lecserélni első alkalommal és több, mint 12 órát volt a lábamon. Csak ajánlani tudom. Nekem bevált. Egy negatívuma van, lépten nyomon megállítanak, hogy hol vettem, milyen tapasztalataim vannak, megérte-e az árát, milyen szépen, szinte suhanva járok :-).
2011. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,és neked melyik fajta van,fekete vagy fehér?Ezen is vacillálok,a fehér talán könnyebben koszolódik.
2011. jún. 7. 08:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Fehér. Meg lehet mosni. :-)
2011. jún. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mivel tisztítod?
2011. jún. 7. 16:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne gondolj semmi extrára, ultrás vízbe beáztatom,a belső részét körömkefével, a külsejét ruhával áttörlöm.
2011. jún. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,ma megvettem első ryn szandálkámat!Egyenlőre csak próbálgatom,ahogy írtad is.De nagyon tetszik,hihetetlen mennyire más ebben a cipőben a járás.Sajnos bokasüllyedésem van,bízom benne hogy segíteni fog.
2011. jún. 8. 16:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Használd egészséggel!
2011. jún. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!