Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak? Teljesen...

Mit csináljak? Teljesen lefáraszt ez a nagy meleg.

Figyelt kérdés
Most, hogy egyre melegebb van, én egyre fáradtabb leszek. Nem bírok semmit csinálni, gyengének érzem magam és csak akkor jó, ha az ágyban fekszek, de azt meg mégse lehet egész nap. Rossz lesz a közérzetem, nincs kedvem semmihez. Hiába iszom a kávékat, olyan, mintha a nap elszívná az energiámat. Mit csináljak?
2011. jún. 6. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne kávékat igyál. A túl sok kávé paradox hatású, fordítva hat. Inkább hideg citromos ásványvizet. És zuhanyozz le többször, langyos vízzel.
2011. jún. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
feküdj le hamarabb és aludj amennyit csak lehet, és igyál sokat. ne nagyon menj a nap melegebb óráiban ki a napra, mert napszúrást is kaphatsz és az nagyon rossz
2011. jún. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ajánlom a ventilátort és az előző kettő ötlet is jónak bizonyul.
2011. jún. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez a citromos ásványvíz nagyon jól hangzik, ki is próbálom, köszönöm :)


Az a baj, hogy így is rengeteget alszok, 10-12 óra a legkevesebb, amit szoktam. De ettől a melegtől csak még rosszabb :(

2011. jún. 6. 18:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is nehezen viselem a meleget. Reggel felkelek, nagyon fitt vagyok, jól érzem magam, kellemes idő van kint és bent is. Mire beérek a suliba kész vagyok. Az osztályban nincs levegő, a 4 tetőtéri ablak nyitva van és a sima két szárnyú is, de semmi eredménye. Néha az ajtót is kinyitjuk, de így se ér többet. Suliba csak ásítozok, fáradt vagyok, rossz a közérzetem, nincs levegő, megsülök, majd bealszok. Hazaérek, 5 percig még rosszul vagyok, aztán semmi bajom egész délután. Nem vagyok fáradt, nincs melegem, nem rossz a közérzetem, semmi gond nincs. És utána, még ha megyek valahova délután a melegben, akkor sincs semmi bajom.

Suliba már legyezem magam, hideg citromos vizet viszek (este beteszem a hűtőbe, reggel mielőtt indulok beteszem a táskámba, így mire beérek normál hőmérsékletű a víz).


Nyáron nagyon rossz a kávé és/vagy az energiaital. Saját tapasztalat is. Péntek reggel megittam egy energiaitalt (250ml), mert éjszaka nem bírtam aludni, de sok dolgom volt pénteken, kellett az energia. Suliba olyan rosszul voltam, szédültem, fájt a fejem, megsültem, a szívem nagyon gyorsan vert. Köszönöm, többet ilyet sem kérek.

Inkább kicsit hidegebb citromos víz (a nagyon hideg sem egészséges), ventilátor, napi többszöri langyos vizes zuhanyzás.

16/L

2011. jún. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó, dettó velem is ez van a suliban, csak nálam még itthon is folytatódik (3.-on lakunk és az én szobám van a legrosszabb helyen ilyen szempontból).


Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon hasznosak voltak :)

2011. jún. 6. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!