Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt már olyan veletek, hogy...

Volt már olyan veletek, hogy olvastok (pl. életrajza egy költőnek) és annyira beleélitek magatokat, hogy az izgalmas részeknél ráz a hideg és libabőrösek vagytok?

Figyelt kérdés
Épp az irodalmat tanulom érettségire és Petőfi életrajzánál amikor a '48-as eseményekről ír ráz a hideg. 19/L
2011. jún. 8. 15:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem csak az a baj, hogy borzalmasan tanít, mert ez tény, hanem hogy bizonyos személyeket utál, és azoknak sosem ad jobb jegyet, 2-es vagy 3-snál. Sajnos én is ezek közé tartozom. Peidg nem tudom mivel érdemeltem ki. Most az érettségin direkt belenéztem mit pontozott le a szövegalotásnál (mert gondoltam hogy kb fele pontot fogja adni, és láss csodát tényleg annyit adott), és olyanokat aláhúzgált, hogy xy az magyar irodalom nagy alakja, vagy hasonl, és akkor ebben az irodalom szót.
2011. jún. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!