Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában elég sokat szédülök...

Mostanában elég sokat szédülök. Tizennégy évesen ez normális?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam mi lehet a gond, azt tudom, hogy kicsit rosszul látok távolra de az nem olyan durva, aztán a vérnyomásom meg ingadozik, első mérésnél a suliban magas volt, aztán három nap múlva alacsony. Menjek orvoshoz, vagy ez a tinédzser kor miatt van? Mit lehet ellen tenni?
2011. jún. 9. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el, mert lehet hogy nagyobb bajod is van a serdülésnél.

Jobbulást!

2011. jún. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha sokat szédülsz, az sosem normális. Több oka, lehet. Igen, menj orvoshoz, majd ő megmondja.
2011. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából azért is foglalkoztat ennyire, mert anyukámnak is volt ilyenje 16 éves korában, és elájult és szemüveget kellett hordania több évig...
2011. jún. 9. 21:29
 4/4 anonim válasza:
Ez sok mindentől lehet: alacsony cukor, alacsony vérnyomás. Én a rossz látás miatt még csak fejfájásról hallottam, de mibe kerülne elmenni egy szemészhez? Megmondja hány dioptria és veszel egy szemüveget. Amúgy sem árt ha rendesen látod mi folyik körülötted.
2011. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!