Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pár perce majdnem az angol...

Pár perce majdnem az angol házi miatt vetettem volna véget az életemnek, ez egyre gyakrabban előfordul mostanában. Egyetlen dolog éltet. A tánc. Tudom, hogy ez nem normális, de nem tudok mot tenno. Menjek pszichológushoz? 15/L

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, menj el pszihológushoz. És hidd el, mindenki azért él, ami boldoggá teszi, és az Élet egy nagy ajándék, amit úgy kell leélnünk, hogy büszkék legyünk rá, de legalább jól érezzük magunkat benne!
2011. szept. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod mi az örömforrás az életedben, akkor mindig koncentrálj arra! És mikor ilyen öngyilkos gondolatok jutnak eszedbe, gondolj bele, hogy a másvilágon nincs tánc! Gondolj arra, hogy ha ezt a házit most megírom, utána mehetek táncra. Vagy már csak két napot kell kibírnom edzésig. (Gondolom edzésre jársz.)

Fel a fejjel! Nekem is voltak ilyen gondolataim, és ilyenkor mindig a jó dolgokra gondoltam, amik boldoggá tesznek. És el fog múlni, nekem is elmúlt. :)

2011. szept. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megfogadom a tanácsokat. Igen végülis edzésre járok, csak mi ezt próbának hívjuk.
2011. szept. 14. 20:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkit köt le az, amit az iskolában tanítanak és ez nem baj, nézd [link]
2011. szept. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Az öngyilkosságra, mint lehetőségre gondolni életkori sajátosság kamaszkorban. Még rengetegszer előfordulhat mire egyensúlyba kerülsz. Megijeszt a gondolat, de ha utána rögtön tudatosítod magadban, hogy nem is gondoltad teljesen komolyan (hiszen túlélted) az meg fog nyugtatni.

Jobb, ha hozzászoksz, hogy az élet tele van hasonló szitukkal: kötelező nemszeretem feladatok mindig lesznek, kezelni kell őket - arra kell törekedni, hogy keresd és meg is találd az örömet minden tennivalódban - még az angol háziban is.

2011. szept. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi..a tanulás tényleg nem nagyon köt le. ettől függetlenül kitűnő tanuló vagyok, de inkább művészalkat :)
2011. szept. 15. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!