Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet az idegesség miatt?

Lehet az idegesség miatt?

Figyelt kérdés
Mostanában rengeteget idegeskedtem mert majdnem meghúztak matekból, meg rossz lesz a bizim is. tegnap görcsölt a gyomrom. Majdnem kórház lett belőle. És ha utána ettem, akkor égett és hányingerem volt. Mikor feleltem akkor meg előtte mert nagyon izgultam, meg féltem is. Lehet az idegességtől? Most már jól vagyok. Néha kicsit még görcsöl de már alig észrevehető.
2011. jún. 12. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Te egy jól képzett, tanult lány vagy. Már amikor sorozatosan nem tanultál, hanem szedted össze a rossz jegyeket, sejthetted, hogy ez lesz. Így nem is érhetett meglepetés. Biztos az a marha tanár az oka. Nem lehet, hogy terhes vagy?
2011. jún. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az orvos válaszol:


[link]

2011. jún. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

első: 11évesen ? -.-

második: köszi te legalább tudtál normális választ adni :)

2011. jún. 13. 08:13
 4/4 anonim válasza:
Persze hogy lehet az idegességtől. És valószinű hogy az miatt is van. Az hogy te össze szedted a rossz jegyeket nem azt jelenti hogy javitásnál nincs ok az izgalomra. Ha már jobb, akkor nincs baj. De ha ujra érzel görcsöket ne itt kérdezősködj hanem orvos azonnal!
2011. jún. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!