Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pánikbeteg lennék? Vagy csak...

Pánikbeteg lennék? Vagy csak az idegesség?

Figyelt kérdés

Pár hete,beleestem ebbe a "hányingeres" betegségbe és pont a buszon jött rám a hányinger.. Azóta mindig mielőtt felülök a buszra,gyomorgörcsöm van és hányingerem,de nagyon..Mindig innom kell.Olyan,mintha nem kapnék levegőt,hányingerem van,nem tudok megülni egy helyben.Ha állok még rosszabb.De nem csak a buszon van így.. Valamikor az iskolában is rám jön,amikor eszek pl: zavar ha más néz..Eddig ilyen még nem fordult elő velem,de nagyon rossz. :(

Olvastam a pánikbetegségről és kicsit megijedtem. Gondoltam arra is,hogy a családot elég sok probléma érte az utóbbi időben,lehet az mutatkozik meg rajtam. Sajnos a pszichológust nem engedhetem meg magamnak. :(

Volt már valakivel ilyen? Tapasztalatok?Ugye nem vagyok pánikbeteg?


Köszönöm szépen a segítséget előre is!


17/L


2011. márc. 11. 14:36
 1/7 anonim válasza:

Szija. Én egy 17 éves lány vagyok aki bizony pánik beteg már 10 éve. Mindenkinél máshogy jelentkeznek a tünetek.

Neked egy kezdetleges pánik betegségről lehet szó. Amiből sajnos nem sok jó fog születni.

Vannak ma már ingyen pcihológusok. Amikor házi orvos utal be hozzá,esetleg kineziológus egyáltalán nem drága és tényleg használhat. Ha nem tesztek ellene elfajulhat.

Ájulások,szédülök,légszomj,halál félelem,össze szükült torok és mellkasi fájdalom,végtagok remegége. Végül addig fajul az eset,hogy kisem mersz majd lépni az utcára. ISMÉTLEM EZ MÉG NEM PÁNIK BETEGSÉG. De lehet belőle az,ha nem teszel ellene. Én nyugtatót szedek 4 éve. (: Nekem használ,gyógyuló félben vagyok.

2011. márc. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia.


Köszönöm szépen a válaszod.Te csak a gyógyszerektől jöttél rendbe?Mert nekem is írt fel a doki nyugtatót.Az biztos hogy sok erő kell ehhez hogy kitudjak lábalni belőle. :(

2011. márc. 11. 15:18
 3/7 anonim válasza:
Szia én a suliban azért nem ebédelek mert pl:nem szeretem ha tömeg van magam körül:))Szerintem menny el pszichológushoz az majd segít én is járok:))
2011. márc. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Ez nálam is jelen van sajnos. :(

Megy a zöld.

2011. márc. 12. 14:15
 5/7 Kaacsa válasza:
Pszichológus tényleg javallott. Viszont van egy kis praktika, ami segíthet. Menj le a patikába és vásárolj egyszerű Magne B6
2011. márc. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kaacsa válasza:
vitamint. Én stressz ellen szedem, sokat javított a kedélyállapotomon. : ) Bocs, hogy két részletben küldtem, véletlenül nyomtam félre : D
2011. márc. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmi gond,köszönöm szépen kipróbálom! :)
2011. márc. 12. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!