Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mondanátok olyan kezelést,...

Mondanátok olyan kezelést, gyógymódot, ami bizonyítottan elmulasztja (végleg) a pollenallergiát?

Figyelt kérdés

Minden érdekelne!! Drágább vagy olcsóbb kezelések, vizsgálatok... bármi, ami teljesen megszünteti a tüneteket.

Köszönöm előre is!


2011. jún. 13. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Ilyen egyenlőre nincs.

A tüneteket lehet többé kevésbé kezelni gyógyszerekkel

2011. jún. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Irnal arrol, hogy elotte milyen betegsegeid voltak?
2011. jún. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én amióta házi kecsketejet iszom, gyakorlatilag megszüntek a tüneteim.

Ennek az a magyarázata, hogy a kecske az egyetlen állat ami megeszi a parlagfüvet. A szervezete immunanyagot termel, ami a tejjel bejut az emberi szervezetbe, és egy bizonyos fokú rezisztencia alakul ki.

2011. jún. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ez nem csak parlagfű allergia... :(

Nem nekem van, hanem a páromnak. Már elég régóta szenved az allergiától (kisgyermek kora óta).

Folyik az orra, durván könnyezik a szeme, viszket a szájpadlása, váladék keletkezik a torka és az orra közt (garat?) így nem tudja se felköhögni, se kifújni és hányingere van tőle.

Már régen nem volt más betegsége, max egy kis hányás-hasmenés vírus.

Inkább az emésztésével vannak gondok... :(

2011. jún. 13. 22:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem allergiára flavin segített.
2011. jún. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Flavin? Az egy gyógyszer? :)
2011. jún. 14. 21:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen emesztesi problemaja van?
2011. jún. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sok mindent nem tud megemészteni a gyomra. Olyan ételeket, amiket sokan másik gond nélkül emésztenek. Pl kicsit zsírosabb, fűszeresebb étel. Néhány fajta joghurt.. Pl késztettem napraforgó olajjal vmilyen ételt, és kb 4-5 óra múlva elkezdte fájlalni a gyomrát... Majd hányt, de csak ilyen olajszerű valamit. Semmi ételt nem hányt ki, csak olajos vizet. Meg pl, elmentünk kajálni kínait, és annak is csak a fűszeres levét hányta ki, a csirkét nem.

Nagyon sűrűn van haspuffadása is.

Meg nagyon rendszertelenül szokott wc-re járni. Vagyis, nem is ez a jó szó, h rendszertelenül, átlagban reggel, de sokszor van olyan, hogy egy nap többször is elmegy, olyankor pedig rohamszerűen tör rá. Pedig ilyenkor nem szokott hasmenése lenni, ezért nem értem, hogy hogy lehet egyik pillanatról a másikra ez.

Van olyan, hogy elmegy kakilni, és rá fél-1 órára hirtelen ismét el kell mennie...

Szóval, nem tudom, lehet csak én furcsállom ezt és dramatizálom túl... :)

2011. jún. 15. 11:09
 9/9 anonim ***** válasza:

A legjobb az lenne, ha egy Termeszetgyogyaszhoz fordulnatok, mivel ez az emesztesi problemat kezelni kell, es ettol van legyengulve a szervezete is, tehat ezt mar az elejen kezeltetni kellett volna.

Az Elixir kp-an, Bp-en talaltok megfelelo szakembert, vele vegyetek fel a kapcsolatot, mivel megfogjak allapitani, hogy mi valtja ezt ki, de mar elkezdik azt kezelni is.

2011. jún. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!