Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha a dohányzás bizonyítottan...

Ha a dohányzás bizonyítottan káros, rákot okoz, sok más adalék, szer meg kevésbé veszélyes, akkor a cigit miért nem vonják ki a forgalomból?

Figyelt kérdés
Nem dohányzom, de különösebben nem is ellenzem. Csak foglalkoztat a kérdés.
2010. jan. 18. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert iszonyú nagy bevételt jelent adó formájában.

Az autók is károsak sokan meghalnak autóbalesetben, a kóla is, a disznósajt is, a zsíros szalonna is, a kávé is, a szórakozóhelyek is mert megsüketülsz, stb. stb. stb.

2010. jan. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Istenem, szerinted miért nem?XD

Mert pénz van belőle..Tökmindegy hogy hányan beledöglenek!

Sajnos ez a világ álláspontja..

2010. jan. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

+ az alkoholra is vonatkoztathatnám ezt a kérdést. Pláne, mert sok családot tönkretesz családtag alkoholizmusa.... :-((((

Leszedném a polcokról az összes alkoholt...

2010. jan. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
állambácsinak miből lenne pénzecskéje amit aztán szét tud osztani a "legrátermettebbbbb" embereinek hogy azok nyugodtan éljenek a rózsadombi villájukban ...
2010. jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezt értem, csak így meg az nem világos, hogy akkor a drogokat miért nem legalizálják? (Nem használtam soha semmit) Abból is lenne jó sok pénzük.
2010. jan. 18. 13:49
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom neked a "Thank You for Smoking" című filmet. Abban megtalálod a választ.


A 3 legtöbb halálos áldozatot követelő iparágak: fegyver, dohány, gyors-éttermek(meki..)

2010. jan. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

13:49-es vagyok.

Californiában éppen arról van jelenleg vita, hogy legalizálják a drogokat, mert akkor azt is meg lehetne adóztatni.

Itt tart a világ. Bármi lehetséges, csak legyen belőle haszon.

2010. jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A munka is káros az egészségre, mégse tiltják be.
2010. jan. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

azért mert ez a te döntésed. az h megkockáztatod-e a tüdőrákot, vagy akármi mást. mert nem 100% h te a cigitől halsz meg. nemmindneki kap tüdő, vagy akármilyen más rákot a cigitől.olyan mint az alkohol. attólis májrákot kaphatsz, mégis a te döntésed h alkesz leszel e vagy sem, és az alkoholt sem vonják ki a forgalomból.

és a 40 éves ikarus buszokat sem, amiknek annyi a károsanyag kibocsátása h azis okozhat rákot.

2010. jan. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem az alkohol éppannyira káros mint a cigaretta! sőt! egy doboz cigi elszívása után még senki sem írtotta ki a családját! kivéve ha nem füves cigit szívott!


Sok pénz fekszik benne!


én sajna asztmás is vagyok. nov.-ben 89% volt a légzéstesztem, pedig előtte is rágyújtottam. ma, amikor már egy hete nem dohányzom akkor mindössze 80%....hogyisvan ez akkor????? (tény hogy már régen megmndták nem a cigitől fulok be, bár igaz hogy nem is igen használ a dohyánzás)

2010. jan. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!