Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan nohetnek meg, 'mesterse...

Hogyan nohetnek meg, 'mesterseges" modszerekkel?

Figyelt kérdés
14 eves vagyok, 151 cm. Tudom, hogy azt gondoljatok hogy nem kene aggodnom, mert meg fiatal vagyok es sokat fogok fejlodni, de 1-2 cm`nel tobbet nem hiszem hogy noni fogok. A szuleim is nagyon alacsonyak, apukam 160, anyukam 152 cm es a rokonaim se magassak.
2010. jún. 30. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak a magastalpú cipő és az alacsony pár a megoldás erre. Fiú vagy vagy lány? Ha sokat alszol, többet nősz egyébként :)
2010. jún. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sportolj valamit
2010. jún. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
ússz meg aludj meg nyújtózkodj sokat
2010. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
lany vagyok, koszi az eddigi valaszokat!
2010. jún. 30. 20:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Mesterséges módszerek? Drága és kockázatos és fájdalmas műtét, amit csak a Távol-Keleten végeznek, vagy a középkori kínzókamrák nyújtógépe. Ez genetikai adottság, a legjobb, ha elfogadod magadat, ahogyan vagy. Örülj, hogy több fiú közül tudsz válogatni. :-)
2010. jún. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 15 éves lányom 152cm, a huga 14 éves, és 171cm. Teljesen mindegy, hogy mekkorára nősz meg, nem a magasságod miatt szeretnek, hanem magadért!

(Amúgy meg a Tesóm fia 8.-ba 154cm volt, és rá kb 2 évre meg hirtelen megnőtt, most 190cm. Szóval ne aggódj, az ember 24 éves koráig nőhet, de ha nem leszel colos, akkor sem kell kétségbe esni.)

2010. júl. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!