Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon surgos kerdes mi ez?

Nagyon surgos kerdes mi ez?

Figyelt kérdés
Na tehat ezen a heten ilyen erzes van rajtam mintha szedulnek meg ha beszelnek hozzam akkor olyan furcsa meg egy kicsit homalyosan latok egyszer egyszer es valamikor megszedulok es akkor erzem hogy belenyillalik a szivem tajekan valahol.Meg ha felallok akkor olyan konnyunek erzem a testem minta lebegnek mi ez? Es ez az erzes egesz nap rajtam van.Mondjuk ugy vetttem eszre hogy a szemem is konnyezik egy feszt lehet gyenge a szemem mert 1-2 eve volt szemuvegem? Lehet a szememtol van ez az egesz vagy vitaminhiany?
2011. jún. 23. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
A panaszaidat nagyon sok dolog okozhatja - bár a leírásból én elsősorban pszichés dologra gondolnék. A szervi bajokat viszont mindenképpen szükséges kizárni, ezért javaslom, hogy menj el a háziorvosodhoz, aki adott esetben elindítja a vizsgálatokat!
2011. jún. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez lehet pszihes dolog is a szedules meg ez meg az?
2011. jún. 23. 20:19
 3/4 A kérdező kommentje:
lehet igazad van mert eleg streszes vagyok
2011. jún. 23. 20:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, a doki majd kideríti mi bajod van! Egyébként amikor ilyen ideges vagy akkor feltétlenül keresd mások társaságát és addig se gondolsz a bajodra. Jobbulást!
2011. jún. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!