Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem múlik a torokfájásom...

Miért nem múlik a torokfájásom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már több, mint egy hete fáj a torkom, de iszonyatosan. Phlogosol-lal csöpögtettem, tettem rá éjszaka dunsztot, Strepsils-t ettem, és nem iszok, nem eszek hideget. Mit tegyek, hogy végre elmúljon a torokfájásom?
2011. jún. 23. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem elég a "hagyományos" tüneti gyógymód. Azt javaslom, menj el a háziorvosodhoz, vagy fül-orr-gégész szakorvoshoz (beutaló nélkül mehetsz), aki megnézi és ha szükséges ír föl antibiotikumot! (Egyébként jó szokott még lenni ilyen esetben a Bioparox spray, ami antibiotikumot tartalmaz, és orrba is és szájba is fújható - vény nélkül kapható a Patikákban).
2011. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, holnap készülök dokihoz. :D
2011. jún. 23. 21:33
 3/3 anonim válasza:
Nekünk a sós vizes gargalizálás segit, 1 pohár vizbe 1 ek só, jól elegyiteni és kizárólag gargalizálni.
2011. júl. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!