Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Benőtt köröm probléma? Mit...

Benőtt köröm probléma? Mit tegyek? Tetran elmúlasztja? (Fontos)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet az,hogy egy cipőtől benőtt a bal-nagy lábujj körmöm és begyulladt,már éreztem,hogy fájdogált.

Valamiért a köröm csücske/oldala is beszakadt,muszáj volt azt ott levágni,sajnos sikerült lekerekíteni..ott most még jobban fáj,ahonnan kiszakítottam...láttam,hogy minimálisan gennyes is,de annyira nem...köröm darabot nem láttam a gennyes részben...

Lekentem Tetrannal,az lehúzza a gyulladást?Ha maradt ott köröm darab (de sajnos én nem csak a húst látom ott,semmi mást),akkor mit tegyek vele?

Kétszer műtötték,nem akarom még egyszer műttetni,nagyon fáj...pedikűrösre sajnos nincs pénzem..


2011. jún. 24. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Már megcsinálják fájdalommentesen is, igaz nem "olcsó" mulatság. Így ezt az utolsó gondolatod okán nem tudom "ajánlani".

Amit tudsz tenni: ha nincs kifordult vadhús, tehát még nem durva a benövés, akkor mindenképp szüntessed meg azt az állapotot, hogy nyomja a köröm a húst. Ne kerekíts, hanem egyenesre vágj.

2011. jún. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen,tudom,de mondom,hogy sikerült lekerekítenem...a bőrbe belevágtam,ami már picikét be volt gyulladva...gondolom onnan szakítottam ki körömvágás közben a körmöt...

Megnézte párom is,nem látott benne körmöt egyáltalán...

Tehát csak kicsikét gennyes,nagyon picikét...Bekentem tetrannal,igyekszem legközelebb nem kerekre vágni oldalt...de a beszakadás miatt mindig így sikerül...Anyagilag meg nem engedhetem meg magamnak sem a lézeres műtétet,sem a spanget,sem a pedikűröst... :(

2011. jún. 24. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!