Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Köröm probléma! Mit csináljak?

Köröm probléma! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Na szóval szilveszterkor felvettem egy csizmát, ami eleinte kényelmes volt, de mivel vagy 6 óra hosszát táncoltam benne, már éreztem, hogy nagyon fáj benne a lábam. Amikor hazaértem láttam, hogy nagyon be van lilulva a két nagy lábujjkörmöm. A lábujjkörmöm még azóta is ugyanolyan lila és mivel már félig nem tartotta semmi, ezért tegnap leszedtem, alatta viszont már nincs csupaszon a bőr, mert meg van keményedve és nagyon csúnya (nem egyenletes). Az új köröm már kezdene kinőni, de emiatt a megkeményedett réteg miatt nem tud. Mit csináljak vele???


Bocsi a hosszú szövegért, de nagyon fontos lenne!!


2011. máj. 19. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem menj bőrgyógyászhoz vele.
2011. máj. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy a sebészetre a barátnőmnek otthozták helyre.
2011. máj. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az én barátomnak a sebész lekapta, hogy szép, új köröm nőjjön, de, ha félsz inkább menj el bőrgyógyászhoz, hátha tud valami humánusabbat.
2011. máj. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, szerintem elmegyek a bőrgyógyászhoz, ha meg azt mondja, hogy le kell szedni, akkor inkább szedje le, minthogy csúnya legyen utána!:)
2011. máj. 22. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!