Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Éjszakázástól puffadás,...

Éjszakázástól puffadás, rosszullét, hányinger?! (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Hát, a kérdés végül is elég egyszerű, tulajdonképpen csak arra lennék kíváncsi, hogy van-e másnak is hasonló gondja, esetleg tud-e rá megoldást.

Először azt hittem puszta szorongás, hogy mikor idegen helyen alszom (pl. barátnőknél), akkor rosszul leszek. Fent maradunk filmezni, beszélgetni, én pedig hajnal 2 körül kezdek rosszul lenni, 3 felé már puffadás, majd hányinger, és ennek következménye. Ez már nem egyszer fordult velem elő. Viszont tegnap éjjel (múzeumok éjszakája) avagy ma hajnalban szintén ugyan ez volt, pedig utcán voltunk, jól éreztük magunkat. Hazaérve, ágyba kerülve már nem volt vészes, de ennek elég kellemetlen volt, főleg hogy ilyenkor mindig kínosan is érzem magam.


Tudja valaki miért lehet ez? Van rá megoldás? Az "álmatlanság" okozza? Mikor átlendülök a "holtponton", utána szokott jelentkezni, de én ilyenről még nem hallottam, és neten sem találtam semmi értékelhető választ. :( Előre is köszönöm!


2011. jún. 25. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nálam inkább akkor van ilyesmi, ha nagyon keveset alszok, és másnap felkelek. Kb egész nap nem kívánok semmit enni, inni, stb.

Ha semmit nem alszok, akkor úgy másnap este 10 felé hasonlóan beüt. :D

Szóval nem vagy egyedül, ha vígasztal.

2011. jún. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát, felőlem másnap engem kiüthetne ha otthon vagyok, csak ne ott a helyszínen:D De köszi, akkor már ketten vagyunk :)
2011. jún. 26. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!