Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nehézlégzés/gyengeség?

Nehézlégzés/gyengeség?

Figyelt kérdés

Pár hete elkezdtem eléggé keményen eddzeni,első pár napban úgy nem annyira durván,aztán már eléggé magas intenzítású edzéseket folytattam,pár hét után (2 napja) arra lettem figyelmes,hogy gyakorlatilag semmi erőm sincs edzeni,a levegő vétel is olyan,mintha párx fel-le lépcsőztem volna,előtte ilyen nem nagyon volt.

Lehet ez attól,hogy túl hajtottam magam és pihenésre van szükségem?Vagy esetleg más?Lehet komolyabb bajom belőle ha folytatom az edzéseket?Normális ez mondjuk ,egy túlsúlyos esetleg elhízott embernél aki elkezd keményen edzeni?

20/f


2011. jún. 28. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy írod túlsúlyos vagy, a hirtelen megterhelés bizony okoz ilyen problémát. Csak fokozatosan kellett volna elkezdened az edzést. Viszont lehet nálad magnézium hiány is!!!
2011. jún. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pl:asztma
2011. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 neewollah ***** válasza:
Lassíts a tempón-kell a testnek néha a pihenés
2011. jún. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!