Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért izzadok ennyire és mit...

Miért izzadok ennyire és mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Elmegyek a terembe és 5 perc alatt már csorog rólam a viz, nem birom a törölközövel letörölni az izzadságot az edzés végéig, mivel már tiszta viz a törölközö is.Kiporszivozom a kocsit és ahogy hajolgatok már csöpög mindenhova a homlomkomról az izzadtság és nem nyári hőségről van szó, hanem akármilyen normál hömérsékletü napon.
2011. júl. 27. 08:58
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:

Bőrgyógyász tud segíteni neked.


[link]

2011. júl. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nehogy tegyél ez ellen semmit. Azt jelenti, hogy gyors az anyagcseréd. Gyorsan ki tudod izzadni a folyadékot. Én is ilyen vagyok.
2011. júl. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, gyors az anyagcserém.Mindig nekem van melegem egy teremben, amig többinek pont jó.Hát azért kipróbálnám a hársfa teát is, nekem túlzottnak tünik ez az izzadás.
2011. júl. 27. 22:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Amennyiben túl sok sót és fűszert fogyasztasz az is okozhat túlzott izzadást. Hatásos módszer lehet izzadás ellen, hogy zuhanyozáskor a víz hőfokát változtatod a hidegebb és a melegebb hőfokú víz között.
2011. júl. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!