Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nincs önbizalmam, mit tegyek?

Nincs önbizalmam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy teljesen elégedetlen vagyok magammal, nem szeretek tükörbe nézni, egyenesen undorítónak tartom magam főleg, mert túl nagy az orrom..sokan azt mondják hogy szép vagyok, de szerintem meg nagyon csúnya! hogyan lehetnék szebb? mivel lehet a nagy orromat eltakarni vagy hogy ne látszódjon annyira? valami frizura, ami eltereli a hangsúlyt? vagy nem tudom...kéne egy ötlet! előre is köszönöm:)
2011. júl. 3. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:
A nagy orr is tud szép lenni.Régebben én is azt hittem,hogy nagy és görbe orrom van,ma már azt mondom,nekem ilyen az orrom.Volt olyan fiú,akinek az orrom szép íve(!)miatt tetszettem meg.Minden nézőpont kérdése,egyszerűen nem hiszem el,hogy ronda orrod van.
2011. júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!