Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 15 éves vagyok és semmi...

15 éves vagyok és semmi önbizalmam nincs? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok 15 éves fiu vagyok és egy semminek érzem magamat.nem merek belekezdeni nagyobb dolgokba mert nah.szóval mit tegyek,mert ez nagyon nem jó:S köszönöm a válaszokat! :)
2011. ápr. 20. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Fordulj terapeutához, hogy meg tudd oldani az önértékelésedből fakadó szorongásodat, zavarodat. A sikeres kezelés után nyitottabb leszel az új élmények, érzések iránt, nagyobb lesz az önbizalmad, és szabadabbnak fogod magad érezni. Ha ehhez nincs kedved, reggel amikor felébredsz, mondogasd magadban: én is érek valamit, erős, és ügyes vagyok. Tettre kész vagyok, magabiztos vagyok. Képes vagyok mindent elvégezni.
2011. ápr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :D inkább a második.elég érdekes lenne mondani szüleimnek h izé.na mind1 köszi :)
2011. ápr. 20. 13:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez elég gyakori a te korodban de ettől függetlenül mindenkinnél mást takar ez a dolog. Ha gondolod tudok segíteni , alex.phd@citromail.hu

Üdv: Dr. Alex

2011. ápr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Küldtem e-mailt! köszi :)
2011. ápr. 21. 09:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, én rosszabb eset voltam 15 évesen szerintem... de attól még bármire is viheted az életben.
2011. ápr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!