Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért zsibbad el nagyon hamar...

Miért zsibbad el nagyon hamar a kezem és a lábom, ha pl rajta fekszem, vagy megnyomódik?

Figyelt kérdés
1-2 perc után is már bizsereg,zsibbad,nem is tudok sokáig könyökölni pl,vagy ha az egyik lábam a másikra teszem.Mi lehet az oka,és hogy kezelik?
2011. júl. 4. 13:25
 1/3 anonim válasza:

Azért zsibbad el mert elzárod a vér útját az éppen aktuális végtagodba,és nem cserélődik a co2, sem az o2; és amikor megint friss, oxigéndús vért kap, akkor kezd el zsibbadni ,"szúrni" igazán - mintha ezer tű szúrkálna :)


Ez normális... nálam pl volt olyan h annyira ráültem a lábamra h nem is éreztem semmit a lábamból - de aztán ááájjjj.. nagyon rossz érzés volt, miután kinyújtottam :))

2011. júl. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,és az nem baj hogy ilyen nagyon rövid idő után már zsibbad?Mert ez nem rég óta van igy,eddig nem vettem észre.
2011. júl. 4. 18:29
 3/3 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de ki kell javítanom, mert az h vkinek elzsibbad vmely végtagja, nagyon kis százalékban a gázcsere hiányának az oka, inkább annak, h kényelmetlen pozícióban megnyomja az egyik ideget...
2011. júl. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!