Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hol nagyon Jó kedv, hol mag...

Hol nagyon Jó kedv, hol mag Nagyon rossz. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Egyik nap felkelek, és nagyon jo a kedvem. Teljesen fel vagyok pörögve. Abba sem tudom hagyni a nevetést és a hülyülést. Másik nap felkelek és Nagyon rossz kedvem van. Utálom ha ilyenkor v ki is hozzám szól. Ilyenkor szeretek egyedül ülni egy kis szobában, zenét hallgatni közeben, vagy csak elmélkedni.(felveszem a szemüvegem, meg a kapuclit a fejemre húzom...)Miért van ez???Fogalmam sincs mitől lehet...://
2011. júl. 4. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Hangulat ingadozás..Mindenkinél elöfordul...
2011. júl. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha nagyon durvák ezek a kilengések, lehet bipoláris zavar, ami mániás depresszióként is ismert. A depresszív és a mániás (eufórikus) fázisok váltakoznak teljesen véletlenszerű, esetleg ciklikus módon.
2011. júl. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nem hinném,hogy depresszió, gyakoribbak lennének a hangulati változások, tudom.

Nagyon szeszélyes az időjárás. Frontérzékenység? Bár az meg egyéb tünetekkel is járna.

Lelki okok? Történt valami?

tegyél fel magad nak kérdéseket...

Keresd meg rájuk a választ.

Mindennel elégedett vagy? ha nem, tudsz változtatni?

Ha egyéb problémád van, tiszta fejjel, azt is könnyebb megoldani.

2011. júl. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok. Semmi olyan dolog nem történt amitől lehetne. Mások mindig azt mondják hogy "arany középút", mert elég kevésszer van az, hogy a 2 között lennék.:S
2011. júl. 5. 08:21
 5/5 anonim ***** válasza:
A bipoláris zavarnak nincsenek külső okai, mindegy, mi történik, előjöhet. Olvass utána, hátha. Inkább foglalkozz vele feleslegesen most, minthogy évek múlva későn derüljön ki!
2011. júl. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!