Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában egyre gyakrabban...

Detty1994 kérdése:

Mostanában egyre gyakrabban fáj a fejem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A fájdalom tompa, néha kíséri enyhe hányinger is. Ráadásul mostanában nem alszom jól, és szerintem ez is nagy szerepet játszik ebben. Kb. kétnaponta van fejfájásom, és azért kétnaponta egy fájdalomcsillapító tabletta kicsit sok szerintem. Mivel lehetne "elkerülni" a fájdalmat?

Előre is köszönöm a válaszokat...


2011. júl. 5. 19:12
1 2
 11/12 anonim válasza:
nekem hat éve fáj a fejem és voltam vele dokinál is.mindent a cigire fogtak :S mertez a legegyszerübb. amugfy valoszinü h front érzékeny vagyok, a lényeg h hat év alatt megtanultam h semmilyen természetes mod vagy maszirozás nem mulasztja el. sajna :( pedig rengeteg mindent kiprobáltam :(
2011. júl. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem is mostanában egyre gyakrabban fáj a fejem és az Advil Ultra Fortét kezdtem el használni, mivel zselatin, így hamarabb oldódik a gyomorban, mint a tabletta és gyorsan és eredményesen hat. Csak ajánlani tudom!
2011. nov. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!